Selenīts (Selenite)

Selenīts (ģipša paveids) – prāta skaidrības akmens. Maigs dziedināšanas akmens. Nes sievišķo enerģiju. Savieno gaismas enerģiju ar fizisko būtni. Labs eņģeļu savienojuma akmens – veicina komunikāciju ar visiem debesu līmeņa aspektiem (eņģeļiem, garīgajiem pavadoņiem). Nomierinošs kristāls, kas iedveš mieru, un lieliski noder pie meditācijām. Uzskata, ka tam ir spēja skanēt organismu, lai atklātu slimības un funkciju traucējumus. Palīdz attīrīt blokādes no čakrām, dziedēt fizisko ķermeni un iegūt garīgo līdzsvaru. Domas apvelta ar enerģiju, kas nepieciešama, lai tās īstenotu. Pastāv uzskats, ka selenīts palīdz programmēt vai atprogrammēt kvarca kristālus, kā arī aizsargāt personu vai vidi no citu ietekmes. Attīrīt to iesaka mēness gaismā, nevis ar ūdeni.

Palīdz mugurkaulam, skeleta sistēmai, šūnu struktūrai, ādai, pie kalcija deficīta, lēkmēm un epilepsijas. Nomierina nervus, noņem blokādes. Labvēlīga ietekme uz dzimumorgāniem (prostatu, olnīcām, dzemdi). Var palīdzēt dziedināt aknu, liesas, endokrīnās sistēmas un kuņģa-zarnu trakta slimības. Mazina galvassāpes, apātiju, palīdz cīņā pret iekaisumiem un infekcijām.

[3]

Selenīts - Mēness akmens, kura spējas pieaug Jauna mēness laikā, pastiptinot arī akmens krāsu.

Selenīts palīdz oratoriem, laba dāvana diktoriem, skolotājiem un partiju darboņiem. Pastiprina saimnieka mēness īpašības - emocionalitāti, tieksmi pēc mājīguma, vēlmi ceļot. Piešķir sapņainību, maigumu, aktivizē atmiņas.

Selenīts var palīdzēt barojošām mātēm, kurām nav pietiekami daudz piena, stiprina zobu kaulu sastāvu. Labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, palīdz attīstīt intelektu un stiprina gribasspēku, palīdz koncentrēties.

Selenīts palīdz izvarīties no trauksmes un nemiera. Tiem, kuri nokļuvuši saražģītās situācijās, selenīts palīdzēs skaidri apzināt situāciju un atrast izeju. Palīdzēs samierināt strīdniekus, ātrāk aizmirstot pāridarījumus un aizvainojumus. [6]

Selenīts ir enerģijas vadītājs,un tā attīrošās īpašības var izjust ķermenī. Ļauj plūst augstas frekvences enerģijai uz visiem čakru centriem, piepildot tos ar garīgu mērķi. Rezonē ar galvvidus čakru, paplašina apgaismības apzināšanos. [9]

Selenīts ir minerāla - ģipša paveids. Selenīts ir kristālisks, caurspīdīgs, ļoti tīrs ģipsis. Diemžēl šis skaistais minerāla paveids ir ļoti mīksts - dzidrās, caurspīdīgās šķautnes viegli ieskrāpēt pat ar nagu. Ļoti plāni ģipša kristāli ir elastīgi - tos var nedaudz locīt, taču tie viegli lūst.

Selenīts - Mēness akmens, kura spējas pieaug Jauna mēness laikā, pastiptinot arī akmens krāsu.

Selenīts palīdz:
 • oratoriem, laba dāvana diktoriem, skolotājiem un partiju darboņiem. Pastiprina saimnieka mēness īpašības - emocionalitāti, tieksmi pēc mājīguma, vēlmi ceļot. Piešķir sapņainību, maigumu, aktivizē atmiņas.
 • barojošām mātēm, kurām nav pietiekami daudz piena, stiprina zobu kaulu sastāvu. Labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, palīdz attīstīt intelektu un stiprina gribasspēku, palīdz koncentrēties.
 • izvairīties no trauksmes un nemiera. Tiem, kuri nokļuvuši sarežģītās situācijās, selenīts palīdzēs skaidri apzināt situāciju un atrast izeju. Palīdzēs samierināt strīdniekus, ātrāk aizmirstot pāridarījumus un aizvainojumus.
[34]

Selenīts – attīsta intuīciju, veselo saprātu, nodrošina piekļuvi pie augstākām zināšanām. [20]

 • Piemīt ļoti smalka vibrācija
 • Sniedz prāta skaidrību, dziļu savaldīgumu
 • Selenīts tiek uzskatīts par Šambalas akmens ziedu
 • Dāvanā saņemts selenīts sola veiksmi un labklājību
 • Atraisa valodu, sarunās dod prasmi pārliecināt citus
 • Attīsta intuīciju, veselo saprātu, nodrošina piekļuvi pie augstām zināšanām
 • Palīdz saņemt informāciju caur Gaismas enerģijām
 • Attīra un stiprina auru, atver kroņa čakru (7), paplašina apziņu
 • Brīnišķīgi dziedina enerģētiskajos līmeņos
 • Simbolizē garīgumu un tīrību, atmodina radošo potenciālu
 • Ja citiem akmeņiem piestiprina selenītu, to iedarbība kļūst spēcīgāka
 • Ļoti labs kā gaismeklis – rada brīnišķīgu gaisotni, kura piepilda mūs ar jauniem spēkiem.
 • Labi turēt meditācijas telpā

Ārstnieciskās īpašības

 • Iztaisno mugurkaulu un palielina lokanību
 • Novērš epilepsijas lēkmes, neitralizē brīvo radikāļu darbību
 • Brīnišķīgs kristāls barojošām māmiņām un viņu mazuļiem
 • Neitralizē brīvo radikāļu darbību

Iesaka attīrīt mēness gaismā

Puscaurspīdīgais selenīts, kaut atklāts jau sen, ir viens no Jaunās Ēras kristāliem. Tas simbolizē garīgumu un dzidrumu un nes sevī vienas no augstākajām vibrāciju frekvencēm minerālu karaļvalstī. Tā atomi vibrē ātrumā, kurš ir tuvāks Gaismas ātrumam par jebkura cita kristāla vibrācijām. Tā ir tīra Gaisma kristāla formā.

Selenīts mūs tuvina mūsu Gaismas ķermenim (Merkabai), sniedzot prāta skaidrību un apziņas paplašinājumu. Tas tiek uzskatīts par Šambalas akmens ziedu. Selenīts atraisa intuīciju, sekmē piekļuvi pie Augstākajām zināšanām un atmodina radošo potenciālu. Selenīts simbolizē garīgumu un tīrību, ienesot mūsos dziļu mieru, savaldību un lēnprātību.

Starp cilvēkiem, kuriem pieder selenīts, tas pastiprina telepātisko saikni.

Tas ir brīnišķīgs akmens meditācijām un garīgajām praksēm, kurš palīdz savienoties ar dažādu līmeņu kosmiskām enerģijām – eņģeļiem, mūsu garīgajiem pavadoņiem. Turot selenītu rokā un meditējot ar to mēs varam viegli savienoties ar savu augstāko Es. Tas mūsu auru piepilda ar Gaismu. Pēc meditācijas ieteicams apzināti sazemēt savu enerģiju.

Selenītu var pielietot aizsargrežģa veidošanā ap māju lai radītu klusu un drošu vidi. To var izmantot arī mājas iekšienē, izkārtojot to telpu stūros. Lieli selenīta gabali mājās nodrošina mierīgu atmosfēru.

Par cik selenīts sevī glabā atmiņas par visu kas noticis uz Zemes, tas var ietekmēt citas dzīves. Tas precīzi notestē problēmu kura mums ir jāapzinās un parāda kā to atrisināt vislabākajā veidā.

Mentālā līmenī tas rada skaidrību mūsu prātā un paplašina apziņu. Selenīts palīdz apjaust kas notiek mūsos, zemapziņas līmenī.

Psiholoģiskā līmenī pastiprina sapratni.

Selenīts ir spēcīgs mūsu emociju harmonizētājs. Tas atraisa mūsu komunikācijas spējas un sarunās dod prasmi pārliecināt citus.

Paliekot selenīta gabalu zem spilvena tas palīdz jūs savienot ar dvēseles mērķi.

Selenīta enerģijas izstarosies vēl spēcīgāk, ja novietosiet to saules vai mākslīgajā apgaismojumā.

Selenītu vislabāk var attīrīt un pie viena uzlādēt mēness gaismā. Nav ieteicams attīrīt ar ūdeni.

Dāvanā saņemts selenīts sola veiksmi un labklājību. [26]

SaderUleksīts[5]
Krāsa Persiku[5], Bezkrāsaina[37], Balta[4][5]
Caurspīdīgums Caurspīdīgs[30][37], Puscaurspīdīgs[37]
Spīdums Pērļu[37], Stikla[30][37]
Cietība 2[37]
Čakra 6. trešās acs (Third Eye) Adžnu[3][5], 7. vainaga (Crown) Sahasrara[3][7][4][24][5], Augstākās vainaga (aktivizē visas)[3]
Vibrācija 8[3][4]
Stihija Ūdens[3][7][24], Vējš[5], Zeme[7]
Zodiaks Vēzis (Cancer)[3][7][24], Vērsis (Taurus)[3][4]
Planētas Mēness[7][24]
Ercengelis Gabriels[3]
Enerģija Aizsardzības[5], Dziedināšanas[5], Maigā, sievišķīgā, uzņemošā enerģija Iņ[24], Mīlestibas[5], Spēju[5], Uzņēmīgā Iņ (uzņem enerģiju)[7]
Kaites Zarnas[24], Žultspūslis[24], Vairogdziedzeris[24], Veselība un dziedēšana[4], Tuvredzība[24], Sadzīšana[4], Stress[24], Pleci[33], Psoriāze[4], Miegs[4], Muguras sāpes[4], Mugurkauls[4], Muskuļi/skelets[4], Pirmsmenstruālais sindroms[4], Liesa[24], Kauli[4], Kaulus stiprina[4], Kuņģis[9][24], Iekaisums[24], Infekcija[4], Galvassāpes[24], Gremošana[9], Hipertonija[24], Epilepsija[4], Drudzis[24], Čūla[4], Bezmiegs[4], Acis[24], Aknu slimības[24], Audzēji[4]
Emocionālā ietekme Stress[4], Pārliecība[24], Pašpārliecinātība[4], Piedošana[4], Neatlaidība[24], Nedrošība[24], Maigums[24], Miers[24], Haoss[4], Harmonija[4], Godīgums[4], Grūtsirdība, melanholija[24], Emocionalitāte[24], Pozitīva enerģija[4], Dusmas[24], Apātija[24], Atmiņa[24]
Garīgā ietekme Augstākās valstības[4], Vibrācijas kāpināšana[4], Meditatīvs stāvoklis[4], Psihiskās spējas[4], Savienojums ar augstāko es[4], Vairo \ stimulē sapņus[4], Reiki[4], Izkliedēt negāciju[4], Meditācija[4], Iedvesma[24], Intuīcija[4], Baltā gaisma[4], Gaišredzība[24], Gudrība[24], Augstākais es/apziņa[4], Darbošanās ar eņģeļiem[4], Dziedināšana[4], Atbrīvo nevajadzīgās būtības[4], Aura[4], Auras aktivizācija[4], Iepriekšējo dzīvju atcerēšanās[4], Iepriekšējo dzīvju atsaukšana[4], Kristus apziņa[4], Psihiskais atvērējs[4]
Uzmanību! Nemazgāt ūdenī[4], Turēt sausumā[4]
Minerālu klase Ģipša paveids[2], Sulfāti[4]
Ķīmiskā formula CaSO4*2H2O hidratētais kalcija sulfāts[4][2]
Atradnes Indija[4], Ķīna[4], Madagaskara[4], Maroka[4]