Labradorīts, labradors (Labradorite, Labrador, Spectrolite, Лабрадор, Лабрадорит)

Maģijas akmens – pamodina mistiskās un maģiskās spējas, kā arī psihiskos spēkus. Tas aizsargā auru, un attīra to no negativitātēm, noslēdz to, lai nenopūstu enerģija. Ja esat ‘’izlādējies’’ (izsīcis), tas dos jums enerģiju. Novietots uz kakla čakras, veicina labākas komunikācijas spējas. Lietojot labradorītu, varat atklāt sevī snaudošas spējas, un attīstīt tās, piemēram, intuīciju. Atverot vainaga čakru, un nonākot tiešā kontaktā ar Dievišķo Saprātu, jūs sāksiet apzināties, ka saņemat tiešus vēstījumus no gara. Labradorīts ļauj jums saprast savu likteni – to ceļu, kuru jūs izvēlējāties pirms nonācāt šeit uz zemes. Tas palīdz nodibināt kontaktus ar būtnēm no citām dimensijām. Virza uz slepenā un slēptā izzināšanu, piemēram, kosmisko likumu.

Uzskata, ka labradorīts pārstāv ‘’Zvaigžņu templi’’. Tas nes gaismu no citu planētu būtnēm uz lietotāja dvēseli. Pārvērtību akmens. Labs akmens, lai uzlabotu nakts redzējumu, un attīstītu spēju saskatīt auras. Palielina jutīgumu un var stimulēt iepriekšējo dzīvju atcerēšanos, gaišredzību vai citu spēju parādīšanos. Aktivizē dažādus apziņas līmeņus. Pasargā valkātāju no jebkādas negatīvās ietekmes. Labradorīts - sargā mājokli un naudu, vairo izturību. Spēcīgs akmens, kas palīdz redzēt skaidrāk, izprast savus sapņus un mērķus. Stimulē iztēli un entuziasmu, palīdz ģenerēt jaunas idejas.

Labradorīts uzlabo miegu, saista (ļauj saprasties) ar citiem, palielina spēkus. Palīdz pret acu slimībām, podagru, saaukstēšanos, reimatisko drudzi, un pazemina asinsspiedienu, mazina stresu, detoksificē ķermeni. Atvieglo mugurkaula un locītavu sāpes. Palīdzdziedināt priekšdziedzeru slimības un urīnizvadsistēmas saslimšanas. Sekmē nierakmeņu izvadīšanu.

Labradorītu var kombinēt ar mēnesakmeni, merlinītu un saulesakmeni. Kombinācijā ar lazurītu, šattukītu, jolītu un dumorterītu, palīdz attīstīt jūsu psihiskos spēkus.

[3]

Labradorīts izsenis ir uzskatīts par naudas un finansiālās labklājības akmeni, tas ne tikai ar savām akmens īpašībām tiek uzskatīts par naudas pievilinātāju, bet arī par naudas sargu. Krievijas dziednieki iesaka labradorīta akmeni palikt arī zem mājas sliekšņa,tādejādi neviens zaglis nespēšot pārkāpt mājas slieksni. Labradorītu uzskata par Melnā mēness akmeni, savu vislielāko spēku tas iegūst tieši pilnmēnesī, tādēļ, lai akmens iegūtu vēl lielāku spēku, pilnmēness naktīs to vajag novietot uz palodzes, lai akmens spētu uzņemt mēness enerģiju. [6]

Tautas medicīnā pastāv uzskats, ka labradors ietekmē kopīgu organisma tonusu. Daži dziednieki uzskata, ka šis minerālis atvieglo mugurkaula un locītavu sāpes. Litoterapeiti uzskata, ka labradors palīdz ārstētlabradors neauglības un impotences slimības, urīnceļu sistēmas un priekšdziedzera saslimšanas. Tas sekmē nierakmeņu izvešanu no organisma, kopumā uzlabo visa orgānu darbību. Labradors vislielāko ietekmi atstāj uz cilvēka emocionāli-psihisko stāvokli, pēc tā uzlabojumu labradors uzsāk arī savu ārstniecisko darbību. Gredzeni, kas jānēsā uz vidējā pirksta, un kuloni ar labradoru sekmē garastāvokļa uzlabojumu, atvieglo stresa situāciju sekas, uzlabo miegu un palīdz pie bezmiega. Ir spējīgi pat palīdzēt narkomānam atbrīvoties no atkarības. Bez tam tie viegli noņem īpašnieka stresu, mierina pie drudžaina uzbudinājuma, izved no depresijas un renovē organismu pēc nervu apsīkuma. Statuete vai akmens gabals, kas ir novietoti gultas galvgalī, dziedē no uzmācīgām nakts šausmām un ārstē bezmiegu, normalizē organisma bioritmus.

Maģisks labradora spēks nav atklāts līdz beigām , tomēr zināms, ka tas pastiprina pareģošanu un spēju saprast mistisko pasauli, palīdz attīstīt ekstrasensorās spējas un izsenis tiek uzskatīts par dziednieku un brīnumdaru talismanu. Speciālisti uzskata, ka labradors atmodina cilvēkā apslēptos talantus un palīdz tos attīstīt, dāvā spilgtus sapņus un liek tā īpašniekam mēģināt aptvert neaptveramo, veikt to, kas līdz šim likās neaizsniedzams – tas ir tieši tas talismans ar kura palīdzību var padarīt neiespējamo par iespējamo. Droši vien tieši tādēļ akmeni rekomendējams nēsāt nobriedušiem cilvēkiem pēc 30 gadu vecuma. Jaunākus ļaudis minerālis var novest avantūru pasaulē. Labradors uzskatāms par radošu cilvēku – rakstnieku, dzejnieku, muzikantu, gleznotāju amuletu. Tiem viņš nes iedvesmu, prasmi «ķert vilni», bet līdz ar to arī slavu, atzinību un mecenātu atbalstu. Akmens ļoti pieķeras savam īpašniekam un sargā viņu no dažādām nepatīkamām situācijām un negatīvi noskaņotajiem cilvēkiem. Labradors ir rekomendējams kā miera un labklājības aizsargs mājā. Glabāt labradora statueti vai labradora kristālu vajag redzamā vietā.Nekādā gadījumā nedrīkst likt to zem sliekšņa. Daudzos avotos ir teikts, ka minerālis jebkuru ikdienas dzīves situāciju pārstrādā no negatīvās enerģijas pozitīvajos fluīdos. [23]

Simbolizē tīrību, sargā mājokli un naudu, vairo izturību.

Tautas medicīnā pastāv uzskats, ka labradors ietekmē kopīgu organisma tonusu. Daži dziednieki uzskata, ka šis minerālis atvieglo mugurkaula un locītavu sāpes. Litoterapeiti uzskata, ka labradors palīdz ārstēt neauglības un impotences slimības, urīnceļu sistēmas un priekšdziedzera saslimšanas. Kuloni un gredzeni sekmē garastāvokļa uzlabojumu, atvieglo stresa situāciju sekas, uzlabo miegu un palīdz pie bezmiega. Tas sekmē nierakmeņu izvešanu no organisma, kopumā uzlabo visa orgānu darbību. Labradors vislielāko ietekmi atstāj uz cilvēka emocionāli-psihisko stāvokli, pēc tā uzlabojumu labradors uzsāk arī savu ārstniecisko darbību. Gredzeni, kas jānēsā uz vidējā pirksta, un kuloni ar labradoru ir spējīgi pat palīdzēt narkomānam atbrīvoties no atkarības. Bez tam tie viegli noņem īpašnieka stresu, mierina pie drudžaina uzbudinājuma, izved no depresijas un renovē organismu pēc nervu apsīkuma. Statuete vai akmens gabals, kas ir novietoti gultas galvgalī, dziedē no uzmācīgām nakts šausmām un ārstē bezmiegu, normalizē organisma bioritmus.

Maģisks labradora spēks nav atklāts līdz beigām, tomēr zināms, ka tas pastiprina pareģošanu un spēju saprast mistisko pasauli, palīdz attīstīt ekstrasensorās spējas un izsenis tiek uzskatīts par dziednieku un brīnumdaru talismanu. Speciālisti uzskata, ka labradors atmodina cilvēkā apslēptos talantus un palīdz tos attīstīt, dāvā spilgtus sapņus un liek tā īpašniekam mēģināt aptvert neaptveramo, veikt to, kas līdz šim likās neaizsniedzams – tas ir tieši tas talismans ar kura palīdzību var padarīt neiespējamo par iespējamo.

Droši vien tieši tādēļ akmeni rekomendējams nēsāt nobriedušiem cilvēkiem pēc 30 gadu vecuma. Jaunākus ļaudis minerālis var novest avantūru pasaulē. Labradors uzskatāms par radošu cilvēku – rakstnieku, dzejnieku, muzikantu, gleznotāju amuletu. Tiem viņš nes iedvesmu, prasmi «ķert vilni», bet līdz ar to arī slavu, atzinību un mecenātu atbalstu. Akmens ļoti pieķeras savam īpašniekam un sargā viņu no dažādām nepatīkamām situācijām un negatīvi noskaņotajiem cilvēkiem. Labradors ir rekomendējams kā miera un labklājības aizsargs mājā. Glabāt labradora statueti vai labradora kristālu vajag redzamā vietā.Nekādā gadījumā nedrīkst likt to zem sliekšņa.

Daudzos avotos ir teikts, ka minerālis jebkuru ikdienas dzīves situāciju pārstrādā no negatīvās enerģijas pozitīvajos fluīdos. [18]

Labradorīts – viens no interesantākajiem pusdārgakmeņiem. Pavirši uzmetot acis, tas izskatās pēc vienkārša, pelēcīga akmens, bet, ja to pavērš pret gaismu un maina skatu leņķi, tad atklājas tā burvība – pelēcīgajā akmenī sākas krāsu spēle mainoties te ziliem, te zaļiem toņiem. Šo krāsu spēli angļu valodā dēvē pat atsevišķā vārdā „labradorescence”. Tiek uzskatīts, ka labradorīts palīdz tā nēsātājam atšķirt maldus no patiesās situācijas un tādā veidā labāk izprast savus sapņus un mērķus. [18]

Tautas medicīnā pastāv uzskats, ka labradors ietekmē kopīgu organisma tonusu. Daži dziednieki uzskata, ka šis minerāls atvieglo mugurkaula un locītavu sāpes. Litoterapeiti uzskata, ka labradors palīdz ārstēt neauglības un impotences slimības, urīnceļu sistēmas un priekšdziedzera saslimšanas.

Tas sekmē nierakmeņu izvešanu no organisma, kopumā uzlabo visa orgānu darbību.

Labradors vislielāko ietekmi atstāj uz cilvēka emocionāli-psihisko stāvokli, pēc tā uzlabojumu labradors uzsāk arī savu ārstniecisko darbību.

Gredzeni, kas jānēsā uz vidējā pirksta, un kuloni ar labradoru sekmē garastāvokļa uzlabojumu, atvieglo stresa situāciju sekas, uzlabo miegu un palīdz pie bezmiega. Ir spējīgi pat palīdzēt narkomānam atbrīvoties no atkarības. Bez tam tie viegli noņem īpašnieka stresu, mierina pie drudžaina uzbudinājuma, izved no depresijas un renovē organismu pēc nervu apsīkuma.

Statuete vai akmens gabals, kas ir novietoti gultas galvgalī, dziedē no uzmācīgām nakts šausmām un ārstē bezmiegu, normalizē organisma bioritmus.

Maģiskas īpašības:
 • Maģisks labradora spēks nav atklāts līdz beigām , tomēr zināms, ka tas pastiprina pareģošanu un spēju saprast mistisko pasauli, palīdz attīstīt ekstrasensorās spējas un izsenis tiek uzskatīts par dziednieku un brīnumdaru talismanu.
 • Speciālisti uzskata, ka labradors atmodina cilvēkā apslēptos talantus un palīdz tos attīstīt, dāvā spilgtus sapņus un liek tā īpašniekam mēģināt aptvert neaptveramo, veikt to, kas līdz šim likās neaizsniedzams – tas ir tieši tas talismans ar kura palīdzību var padarīt neiespējamo par iespējamo.
 • Droši vien tieši tādēļ akmeni rekomendējams nēsāt nobriedušiem cilvēkiem pēc 30 gadu vecuma. Jaunākus ļaudis minerāls var novest avantūru pasaulē.
 • Labradors uzskatāms par radošu cilvēku – rakstnieku, dzejnieku, muzikantu, gleznotāju amuletu. Tiem viņš nes iedvesmu, prasmi «ķert vilni», bet līdz ar to arī slavu, atzinību un mecenātu atbalstu.
 • Akmens ļoti pieķeras savam īpašniekam un sargā viņu no dažādām nepatīkamām situācijām un negatīvi noskaņotajiem cilvēkiem.
 • Labradors ir rekomendējams kā miera un labklājības aizsargs mājā. Glabāt labradora statueti vai labradora kristālu vajag redzamā vietā.Nekādā gadījumā nedrīkst likt to zem sliekšņa. Daudzos avotos ir teikts, ka minerāls jebkuru ikdienas dzīves situāciju pārstrādā no negatīvās enerģijas pozitīvajos fluīdos.
[34]

Labradorīts ir spēcīgs akmens, kas palīdz redzēt skaidrāk, izprast savus sapņus un mērķus. Tas nostiprina intuīciju, stimulē iztēli un entuziasmu, palīdz ģenerēt jaunas idejas.Palielina jutīgumu un var stimulēt iepriekšējo dzīvju atcerēšanos, gaišredzību vai citu spēju parādīšanos. Aktivizē dažādus apziņas līmeņus. Pasargā valkātāju no jebkādas negatīvas ietekmes. Labradora zīdainais mirdzums simbolizē šīs pasaules mistisko, netveramo dabu.Uzskata,ka labradorīts palīdz pret neauglību,stiprina asinsvadus, prostatu un urīnizvadsistēmu.Atvieglo sāpes mugurkaula sāpju gadījumā, veicina akmeņu izvadi no nierēm.Šis akmens stabilizē cilvēka auru.

Novietojiet virs galvas vai turiet pa gabaliņam katrā rokā, lai attīstītu sevis apzināšanos. Novietojiet starp pēdām kopā ar dūmu kvarcu, lai justos stabili. Dziedniecībā labradoru uzskata par spēcīgu maģijas un pārvērtību akmeni, kas atmodina īpaši smalku enerģiju. [9]

Izsenis labradorīts ir piedēvēts par magu akmeni un to parastiem cilvēkiem neieteica nēsāt, tā tiešai saiknei ar Mēness enerģijām. Šo akmeni visaktīvāk izmantoja, tad kad ir melnais Mēness, pilnmēnesim ieteica vairāk izmantot Adulāru!Magiem šis akmens palīdzēja tieši attīstīt savas iespējas - redzējumus un intuīciju. Kā arī tas tos aizsargāja, pret dažādām sekām no tiešās darbības - tas nebūt nenozīmē, ka varēja darīt ko grib un akmens aizsargās, taču vairāk saistījās ar to, ka neļāva magam darīt to kas pašam kaitēs. No veselības viedokļa, šis akmens spēcīgi ietekmē cilvēka mugurkaula veselību un nav noslēpums, ka mugurkauls ir tieši saistīts ar galveno energo-informatīvo kanālu ķermenī! Attiecīgi, šis akmens, manuprāt veselības ziņā ir universāls, tas spēj sakārtot organismu kopumā, ne konkrētas tā daļas!

Labradora aktivizācija ir īpatnējs process un tas nelabprāt padodas uz to lai to tramda - akmens ir vairāk vienpatis, tas vēlas eksistēt pats par sevi, tai pašā laikā ļoti draudzīgs - bet līdz vienam mirklim, kamēr no tā neko nepieprasiet! Ja izdodas akmeni aktivizēt un piesaistīt sev, tad šis akmens būs efektīvs aizsargs. Labradors gredzenā, iedarbojas pat uz visiem pārējiem akmeņiem, kurus nēsāju līdz un nelikās mierā līdz mirklim, kad tos atstāju mājās! Tas aizsargā no blakus iedarbības pat šādā līmenī:). [33]
 • Palīdz attīstīt ekstrasensorās spējas
 • Attīra emocionālos blokus, dāvā spilgtus sapņus
 • Kristāls jāglabā redzamā vietā
 • Ceļ apziņu, reizē „iezemējot” garīgās zināšanas fiziskajā ķermenī
 • Ezotērisko zināšanu akmens, kurš atvieglo iekļūšanu citās pasaulēs
 • Radošu cilvēku talismans – nes iedvesmu, palīdz „noķert vilni”
 • Terapijas laikā veido barjeru negatīvo enerģiju ceļā
 • Atbrīvo no dažāda veida bailēm, kuras saistītas ar iepriekšējām dzīvēm
 • Akmens ļoti pieķeras cilvēkam – savam īpašniekam un sargā viņu no dažādām nepatīkamām situācijām un negatīvi noskaņotiem cilvēkiem
 • Viens no spēcīgākajiem kristāliem, kas izmaina cilvēka psihi, trenē prāta un emociju elastību

Ārstnieciskās īpašības

 • Ietekmē kopīgo organisma tonusu, pazemina asinsspiedienu
 • Atvieglo mugurkaula un locītavu sāpes
 • Palīdz ārstēt neauglības un impotences slimības,
 • Urīnceļu sistēmas un priekšdziedzera saslimšanas
 • Sekmē nierakmeņu izvešanu no organisma
 • Vislielākā ietekme uz cilvēka emocionāli-psihisko stāvokli
[26]
VarietāteSpektrolīts[5], Zeltītais labradorīts[2]
SaderAkvamarīns[17], Berils[17], Kalnu kristāls[17], Mēnessakmens[17], Nefrīts (žads)[17], Opāls[17], Pītersīts[5], Topāzs[17], Zelta spīduma obsidiāns[5]
NeitrālsKarneols[17]
Krāsa Zaigojoša[4], Zila[30], Gaiši zaļa[30], Zili zaļa[37], Zaļa[4], Purpursarkana[37], Melni pelēka[37], Tumši pelēka[37], Zaļi pelēka[5], Pelēka[], Melna[][4], Zelta dzeltena[37], Bezkrāsaina[][30], Pelēki balta[30]
Caurspīdīgums Caurspīdīgs[37], Necaurspīdīgs[37], Puscaurspīdīgs[37]
Spīdums Stikla[58], Stiklains[30][37], Matēts[58]
Cietība 6 - 6,5[30][37][56][58]
Čakra 3. saules pinuma Manipuru[7][58], 6. trešās acs (Third Eye) Adžnu[3][4], 7. vainaga (Crown) Sahasrara[3][4]
Vibrācija 7[3][4], 6[3][4]
Stihija Ēters[7], Ūdens[3][7], Zeme[7]
Zodiaks Zivis (Pisces)[3], Udensvīrs (Aquarius)[3], Mežāzis (Capricorn)[3], Strēlnieks (Sagittarius)[3][4], Skorpions (Scorpio)[3][4], Lauva (Leo)[3][4]
Ercengelis Rafaels[3], Raziels[3]
Enerģija Spēju[5], Uzņēmīgā Iņ (uzņem enerģiju)[7]
Kaites Zemas organisma pretestības spējas[9], Palielina vielmaiņu[4], Vielmaiņa[4], Smadzenes[4], Smēķēšana[4], Reimatisms[9], Podagra[9], Priekšdziedzeris[58], Psoriāze[4], Neauglība[58], Mugurkauls[33], Lēkmes[4], Kaitīgs ieradums[4], Kārpas[4], Kuņģis[4], Emfizēma[4], Acis[4], Artrīts[58], Pazemināts asinsspiediens[9]
Emocionālā ietekme Iekšējās vērtības[4]
Garīgā ietekme Psihiskais uzbrukums[4], Telepātija[4], Meditatīvs stāvoklis[4], Savienojums ar augstāko es[4], Sazināšanās ar augstākajiem spēkiem vai augstākajiem gariem[4], Vairo \ stimulē sapņus[4], Meditācija[4], Meditācija ar mirušajiem[4], Personīgas iespējas un pāreja[4], Gaišredzība[4], Debesbraukšanas process[4], Apziņa[4], Auras tīrīšana[4], Auru aizsargā un stabilizē[4]
Minerālu klase Silikātu minerāls[4], Silikātu minerāls, laukšpats[2]
Ķīmiskā formula (Ca,Na)[Al(Al,Si)Si2O8][30], (CaNa)(AlSi)4O8 - kalcija nātrija alumīnija silikāts[4], Ca(50-70%) Na(50-30%) (Al, Si)AlSi2O8[2], Na,Ca[AlSi3O8][2]
Blīvums (g/cm3) 2,7[56][37][58]
Atradnes Austrālija[56][58], Birma[37], Grenlande[56][58], Indija[56][58], Kanāda[4], Ķīna[56], Krievija[5][4], Norvēģija[5], Somija[58][56], Tibeta[58], Ukraina[56][58], Vācija[58][56]
Iespējas Naudas akmens[11]