Čakras

Kāpēc ir svarīgi attīrīt savu auru un kā to izdarīt?

Ikdienā mēs ārkārtīgi bieži atrodamies negatīvu enerģiju ielenkumā, un daļa no tām uzsūcas mūsu aurās. Ja nepievērsīsi uzmanību savas auras tīrībai, netīrumi uz tās krāsies un krāsies, kamēr citiem cilvēkiem kļūs nepatīkami atrasties tavā klātbūtnē, kaut gan ne tu, ne viņi īsti nesapratīs, kāpēc.

Tas ir līdzīgi, kā ar personisko higiēnu – jo retāk tu iesi dušā, jo tālāk cilvēki turēsies no tevis. Tāpēc, kad negatīvās enerģijas tavā dzīvē uzkrājies par daudz, auras attīrīšana būs labākais veids, kā atgriezt ikdienā pozitivitāti un prieku.

Ieej jūras sāls vannā. Tā noskalos netīrumus no tava ķermeņa gan fiziskā, gan garīgā līmenī. Pieber vannas ūdenim divas saujas jūras sāls un pamērcējies 20 minūtes. Sālim piemīt īpaša spēja uzsūkt negatīvo enerģiju no tavas auras.

Dodies peldēties. Arī vienkārša paplunčāšanās vai relaksējoša pelde nāks par labu tavai aurai. Vislabāk gan to darīt jūras ūdenī, kurš satur veselīgu sāli un minerālus.

Izej saulītē. Tas nenozīmē piecu stundu cepināšanos pludmales smiltīs. Ja ārā ir saulaina diena, izej pastaigāties. Tas stimulēs tavas auras enerģijas plūsmu un uzlādēs ar pozitivitāti. Dažu veidu negatīvās enerģijas, pakļaujot tās spilgtai gaismai, tiek momentāni iznīcinātas un pārvērstas pozitīvās vibrācijās.

Meditē. Tas nomierinās tavu prātu un garu, palīdzot aizraidīt prom visa veida negatīvās enerģijas, atbrīvoties no stresa un iegūt iekšēju mieru.

Sajūti savas apslēptās emocijas. Emociju apspiešana bloķē tavu enerģijas plūsmu. Neapspied negatīvas emocijas – paraudi, izrunājies ar kādu draugu vai izliec agresiju sporta zālē.

Dodies pie dabas. Esot pie dabas, tu nonāc tiešā kontaktā ar Zemes attīrošajām, spēcinošajām enerģijām.

Izpaudies radoši. Nodarbošanās ar kaut ko radošu, kas tevi aizrauj un iepriecina, stimulē tavu enerģijas plūsmu, ļaujot pozitīvai radošajai enerģijai aizstāt negatīvo.

Avots: the-open-mind.com [24]

Rakstam Чакры: Как использовать в повседневной жизни papildinājumi:

  • Bailes bloķē saknes čakru.
  • Vainas apziņa bloķē sakrālo čakru.
  • Kauns bloķē saules pinuma čakru.
  • Bēdas bloķē sirds čakru.
  • Meli bloķē rīkles čakru.
  • Ilūzijas bloķē 3. acs čakru.
  • Pieķeršanās bloķē kroņa čakru.
[38]
Komentāri
Pievienot komentāru