Saturns

Gredzens uz vidējā pirksta (Saturns)

Gredzens uz vidējā pirksta, rezolūcija „Esmu skaists!”. Garākais un centrālais pirksts labi parāda rotaslietas un to cik ļoti mēs paši sev patīkam. Jo gredzens būs lielāks un skaistāks uz šī pirksta jo vairāk tā īpašnieks vēlas parādīt to cik tas ir neatvairāms.

Kā likums, pēc novērojumiem, uz šī pirksta tiek nēsātas ģimenes rotas lietas, lai pasvītrotu savu saistību ar senčiem. Tādā veidā cilvēks uzvelkot gredzenu uz Saturna pirksta, parāda savu attieksmi pret likteņa neizbēgamības, ticību savai karmai un augstākām idejām!

Satiekot šādu cilvēku varat būt drošs, ka šis cilvēks ir garīgi stabils un enerģētiski spēcīgs. Ja cilvēkam uz abiem Saturna pirkstiem ir gredzeni, tas liecina, ka cilvēks ir visnotaļ fatāls savā būtībā.

Gredzens uz vidējā pirksta stiprina veselo saprātu un palīdz pārvarēt dzīves grūtības, dāvā uzticību, patstāvību un gudrību, vēl jo vairāk ja rotas lieta veidota no svina (Saturna metāls) vai galēji no dzelzs.

Nelieli, koši un varbūt pat mākslinieciski gredzeni liecina par cilvēka pašvērtības pārliecību, taču masīvi un bezgaumīgi liecina par cilvēka lepnumu![33]

Komentāri
Pievienot komentāru