Jupīters

Gredzens uz rādītājpirksta (Jupīters)

Rādītājpirksts simbolizē varu. Gredzens uz šī pirksta ir zīme stingram raksturam, lepnumam un tieksmei pēc varas. „Varas gredzens” uz labās rokas raksturo cilvēku, kā apdomīgu, uz kreisās rokas drīzāk lielummāniju un tieksmi būt histēriskam.

Gredzenus uz rādītājpirksta nēsāja daudzi valdnieki un pulkveži- Cēzars, Ivans Bargais, kardināls Rišaljē, Henrijs VIII. Pēdējais vēl principiāli nēsāja gredzenus uz rādītājpirksta, pie tam vēl uz abām rokām vienlaicīgi.

Tāpat šīs gredzens norāda uz to, ka īpašnieks ir visnotaļ kautrīgs un nereti arī neizlēmīgs no dabas. Ka tam ir grūti veidot komunikāciju un ir viegli ietekmējams. Taču uzliekot gredzenu uz šī pirksta, īpašnieks gūst pārliecību un iespējams pat tieksies uz līdera vietu.

Ja, cilvēks pie Jums uz tikšanos ierodas ar gredzenu uz šī pirksta, tad šis cilvēks ir gatavs Jūs pakļaut un tam ir visnopietnākie nolūki attiecībā pret Jums!

Ja redzat gredzenus uz abiem roku pirkstiem, tad ziniet, Jūsu paziņa ne pie kā neapstāsies līdz nebūs sasniedzis savu mērķi.

Šīs pirksts ir saistāms ar planētu Jupīters, kas simbolizē pašpārliecinātību, pašapmierinātību un varu. Ieteicams uz šī pirksta nēsāt tādus materiālus kā zelts, alva vai dzelzs![33]

Komentāri
Pievienot komentāru