Fiziskā ietekme

Līdz šim piramīdas tika uzskatītas par pirmo pasaules brīnumu. Ir pierādīts, ka piramīdu precīzā ģeometriskā forma ar pušu un stūru noteiktu proporciju (zelta griezuma princips) rada spēcīgu enerģētisku ietekmi. Piramīda ir unikāls dzīvības spēka, kurš uzlādē visu organismu, atjaunotājs. Tā rezultātā uzlabojas psiho emocionālais stāvoklis, paaugstinās dzīvesprieks, paaugstinās darba spējas.

Speciālisti kategoriski nerekomendē virzīt piramīdas virsotni uz jebkādu dzīvu būtni, tā kā enerģijas stars, kas nāk no virsotnes, viegli caursit cilvēka biolauku.

Piramīdu izmanto:
  • Ar piramīdas palīdzību samērā ātri uzlabojas asins sastāvs, normalizējas spiediens, pierimst sāpes, paātrinās lūzumu un brūču dzīšana. Tas pats atteicas uz infekciju saslimšanām.
  • Smagu saslimšanu gadījumos visefektīvākā ir atveseļošanās lielu piramīdu iekšienē- tādas dziedināšanas iespējas ir praktiski neierobežotas. Uzturēšanās laiks 15-30 minūtes- ar to pietiek, lai atbrīvotos no diskomforta un atjaunotu spēkus.
  • Tāpat lielo piramīdu izmanto, lai tajā ievietotu ūdeni vai zāļu tēju, ko tādējādi padarīt krietni efektīvāku. Tāpat piramīdā uzlādē alumīnija foliju, ko pēc tam izmanto pieliekot uz sāpīgajām vietām muskuļu, locītavu un citu sāpju gadījumos.
  • Piramīdu terapija ir unikāls līdzeklis pret ļoti daudzām saslimšanām, un, pat pavisam veselam cilvēkam, izmantojot piramīdā uzlādētu ūdeni vai ēdienu, vai uzturēšanos piramīdā, risks saslimt samazināsies līdz minimumam.

Kalnu kristāla piramīda. Depresijas novēršana.

Piramīdā ir panākta noteikta orientācija attiecībā pret kalnu kristāla kristalografiskajiem elementiem – piramīdas augstums sakrīt ar kristāla optisko asi. Pateicoties tam, tiek sasniegts maksimālais enerģētiskais efekts. Ir zināma kalnu kristāla un cilvēka ķermeņa vibrāciju neticama saskaņa. Šī akmens enerģētika ātri noskaņojas uz cilvēka vibrāciju frekvenci, regulē un stabilizē tās.

Galvenais piramīdas uzdevums – atvērt Vainagčakru, kā rezultātā iestājas pilnīga miera stāvoklis, jūtams dzīvības spēku pieplūdums.

Rozā kvarca piramīda. Sirds stimulēšana.

Šis ir labākais akmens sirds čarkas stimulēšanai. Labvēlīgi ietekmē sirds muskuļa saraušanos. Noņem emocionālu spriedzi, noskaņo sirdi uz mīlestību un labo. Veiktie pētījumi liecina, ka rozā kvarca piramīdas labvēlīgi ietekmē smadzeņu darbības psihisko aktivitāti un cilvēka bioloģiskos ritmus. [34]

Komentāri
Pievienot komentāru