Pelēkais ahāts

Pelēkais ahāts – taisnīguma akmens, palīdz uzvarēt tiesas procesos, bet, to nav ieteicams nēsāt melīgiem un par sevi nepārliecinātiem cilvēkiem, jo šī akmens iedarbība var vērsties pret viņiem. Nomierina dusmas, izlīdzina strīdus un konfliktus, atjauno mieru un līdzsvaru attiecībās ar cilvēkiem. Tajā ir iekļautas Venēras, Merkura un Mēness īpašības.

Pelēkais ahāts, ko nēsā amuleta veidā, dāvās savam īpašniekam īpašu dāvanu: caur daudzām lamatām viņu izvedīs personiskā tālredzība. Runājot par šo, netiek runāts par gaišredzību un pat ne par vērīgu intuīciju. Akmens ietekmē tieši apziņu, mentālo apvidu, palīdzot cilvēkam salikt mīklaino apstākļu, mājienu un noslēpumu puzli, attēlā, ar jēgu. Tas ir, veicina loģikas darbību.

Pelēkais ahāts amuletā – tas ir ceļvedis caur „mežu”, kas ir pilns ar briesmām. Tas laicīgi pabrīdinās savu īpašnieku, par ienaidnieka parādīšanos. Piemēram, novietojot pelēko ahātu jūsu slepenajā glabāšanas vietā, kur jūs strādājat pie kāda jautājuma, jūs varat akmenī ielikt speciālu programmu, tieši kādā veidā tas jūs pabrīdinās par ''ielaušanās'' mēģinājumiem, vai arī vienkārši dos signālus, par jūsu darbu uz jautājumu, procesa laikā. [34]

Pašreiz pārdošanā www.litoterapija.com
Komentāri
Pievienot komentāru