Žadeīts (Jadeite, Жадеит)

Atvieglo emocionālo spriedzi, rada dvēseles miera sajūtu, palīdz izdevīgu darījumu slēgšanā. Mīlestības un labestības simbols. Cilvēka labo īpašību simbols – žēlsirdības, gudrības, izturības, drosmes, taisnīguma, vienkāršības. Iedveš mieru, veicina gudru lēmumu pieņemšanu, regulē ģimenes attiecības, uzlabo tās, veicina augu augšanu. Nes veiksmi. Raksturīga zaļa, retāk balta, dzeltena, brūngana, rožaini violeta vai melna krāsa. Sargā no nepatikšanām un nelaimēm. Atbrīvo no negatīvas attieksmes pret dzīvi. Stiprina ķermeni, attīra asinis, ārstē no neauglības, labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu. Dziedē nieres. Nomierina un izlīdzina emociju uzliesmojumus. Regulē asinsspiedienu. Piemīt mistiskas spējas, “Cilvēka sirds dziedinātājs”, jo spēj dziedināt mīlestības sāpes. Atbrīvo no labsajūtas atkarības no laika apstākļiem. To sauc arī par “sapņu akmeni” , jo tas valkātājam palīdz atcerēties sapņus. Lai sapņi būtu “košāki” un interesantāki, to jāliek zem spilvena. [17]

Stabilizē psihi un līdzsvaro prātu. Palīdz savam saimniekam izvairīties no konfliktsituācijām, padara cilvēka domas cēlas. Stabilizē sava saimnieka personisko dzīvi: pasargā viņu un viņa partneri no greizsirdības, slimīgām aizdomām un neuzticības.

Žadeīts ļoti palīdz bērnu audzināšanā. Tā īpašnieks labāk izprot savu bērnu vajadzības un vēlmes, ātri un viegli atrod kopīgu valodu ar bērniem.

Ilgstoša žadeīta nēsāšana palīdz izvairīties no neauglības un seksuālās nespējas. Atjauno bionenererģiju, regulē arteriālo spiedienu un stabilizē sirdsdarbību.

Žadeitu sauc par nierakmeni, tā kā viņš ir spējīgs palīdzēt cilvēkam tikt galā ar daudzām nieru saslimšanām. Patstāvīgi akmens neārstē cilvēku, toties pastiprina zāļu darbību, īpaši augu izcelsmes. Daudzi minerāļu lietpratēji apgalvo, ka ilgstošā zhadeita nēsāšana atpesta no neauglības un seksuāla nespēka. Austrumu medicīnā šo minerālu izmanto cilvēka bojātas enerģētikas atjaunošanai. Krelles un aproces no zhadeita regulē arteriālu spiedienu, stabilizē sirdsdarbību.

Nav ieteicams Zivs, Skorpiona un Vēža zīmē dzimušajiem. Nelabvēlīgs - Mežāža zīmē dzimušajiem.

Visvairāk piemērots Jaunavas un Svaru zīmē dzimušajiem. [18]

Žadeīts ir pusdārgakmens, kuram piemīt augsts blīvums un vienlaicīgi arī vāja siltuma vadība . Žadeīta akmens ilgā laika periodā sniedz maksimālu siltumatdevi, kas sekmē maksimāli ilgu „vieglu garu”.

Ir neiespējami atrast cilvēka veselībai lietderīgāku akmeni par žadeītu. Žadeītam piemīt ārstnieciskas īpašības. Šīs īpašības akmenim ir pateicoties sabalansētam ķīmiskajam sastāvam un unikālajām fiziskajām īpašībām. Žadeīta akmens sastāvā ir atrodami vairāk nekā 60 Mendeļejeva tabulas elementi (īpaši liels ir sudraba un silīcija daudzums). Šie elementi ir tādās proporcijās, kas ļauj labvēlīgi ietekmēt daudzus cilvēka orgānus..

Stabilizē psihi un līdzsvaro prātu. Palīdz savam saimniekam izvairīties no konfliktsituācijām, padara cilvēka domas cēlas. Stabilizē sava saimnieka personisko dzīvi: pasargā viņu un viņa partneri no greizsirdības, slimīgām aizdomām un neuzticības. Žadeīts ļoti palīdz bērnu audzināšanā. Tā īpašnieks labāk izprot savu bērnu vajadzības un vēlmes, ātri un viegli atrod kopīgu valodu ar bērniem. Ilgstoša žadeīta nēsāšana palīdz izvairīties no neauglības un seksuālās nespējas. Atjauno bioenererģiju, regulē arteriālo spiedienu un stabilizē sirdsdarbību..

Žadeītu sauc par nierakmeni, tā kā viņš ir spējīgs palīdzēt cilvēkam tikt galā ar daudzām nieru saslimšanām. Patstāvīgi akmens neārstē cilvēku, toties pastiprina zāļu darbību, īpaši augu izcelsmes. Daudzi minerāļu lietpratēji apgalvo, ka ilgstošā žadeīta nēsāšana atpesta no neauglības un seksuāla nespēka. Austrumu medicīnā šo minerālu izmanto cilvēka bojātas enerģētikas atjaunošanai. Krelles un aproces no žadeita regulē arteriālu spiedienu, stabilizē sirdsdarbību..

Nav ieteicams Zivs, Skorpiona un Vēža zīmē dzimušajiem. Nelabvēlīgs - Mežā [34]

 • Nes sevī mieru, tīrību un harmoniju
 • Cilvēka labo īpašību simbols - gudrības, žēlsirdības, vienkāršības un taisnīguma
 • Dod prāta skaidrību un atmodina apslēptas zināšanas
 • Savieno mūs ar iekšējo "Es", palīdzot apzināties savu patieso būtību
 • Pastiprina mīlestību un rūpes
 • Palīdz atbrīvoties no liekām emocijām
 • Ļoti labs akmens vainas apziņu ārstēšanai
 • Fokusē uzmanību uz labāko variantu mūsu izvēlēs
 • Stiprina un aizsargā

Ārstnieciskās īpašības

 • Palīdz visai izvades sistēmai, īpaši nierēm
 • Izvada toksīnus un balansē sāļu līmeņus
 • Stiprina kaulus un locītavas
 • Palīdz atgūties pēc plastiskās ķirurģijas
 • Labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu
[26]
Krāsa Zila[4], Zaļa[37][4], Bāli violeta[4], Sarkani violeta[37], Sarkana[37][4], Rozā[37][4], Oranža[37][4], Melna[4], Dzeltena[4], Dzeltenīga[37], Brūna[37], Balta[37][4]
Caurspīdīgums Necaurspīdīgs[37], Puscaurspīdīgs[37]
Spīdums Nespodrs[37], Stikla[58], Taukains[37], Zīda[58]
Cietība 6,5 - 7[56][58][37]
Čakra 1. saknes Muladhara[4], 3. saules pinuma Manipuru[24][58], 4. sirds (Heart) Anahata[4][24][58]
Vibrācija 9[4]
Stihija Zeme[24]
Zodiaks Zivis (Pisces)[4], Svari (Libra)[24], Jaunava (Virgo)[24][58], Auns (Aries)[4]
Enerģija Uzņēmīgā Iņ (uzņem enerģiju)[24][58]
Kaites Veselība[24], Urīnpūšļa slimības[24], Tuvredzība[58], Sirds[58], Šūnu reģenerācija[4], Reproduktīvā sistēma[4], Rokas[33], Neauglība[58][24], Nervu sistēma[24], Nieres[33][24], Kauli[4], Krampji[4], Sāpes krustos[24], Imūnsistēmas stiprināšana[24], Asinis[24], Asinsspiediens[24][4][58]
Emocionālā ietekme Žēlsirdība[24], Taisnīgums[24], Tikumība[24], Radniecība[4], Pārpilnība[4], Pieticība[24], Prāts[24], Samazina neuzticību[24], Mīlestība[4], Harmonija[4], Greizsirdība[24], Samazina nelaimes gadījumus[24], Drošsirdība[24]
Garīgā ietekme Spilgti sapņi[4], Stabilizācija[4]
Minerālu klase Silikātu minerāls[4]
Ķīmiskā formula Na(Al,Fe)Si2O6[58], Na(Al,Fe3+)Si2O6 - nātrija alumīnija silikāts[4], NaAlSi2O6[37]
Blīvums (g/cm3) 3[58][56], 3,3 - 3,4[37]
Atradnes ASV[56], Birma[37], Indonēzija[56], Itālija[56], Japāna[37][56], Kanāda[4], Kazahstāna[37][56], Ķīna[56], Krievija[56][4], Krievija-Austrumsibīrija[37], Krievija-Rietumsibīrija[37], Krievija-Urāli[56], Kuba[37], Meksika[56], Turcija[37]
Komentāri
Pievienot komentāru