Sudrabs (Silver, Серебро)

Sudrabs - visizteiktākais Mēness metāls, tas ir pats smalkākais un jūtīgākais astrālo vibrāciju vadītājs, raidītājs un transformators. Garīgā sudraba struktūra ir spējīga atspoguļot sevī, cilvēka emocionālo stāvokli! Šis metāls ir spējīgs sevī uzglabāt informāciju, kas saistās ar saimnieka emocionālo pasauli. Sudrabs lieliski noder, pie cilvēka biolauka tīrīšanas, jo tas spēj izkliedēt negatīvo enerģiju. Tāpat arī tas spējīgs kompensēt, pie nepieciešamības, kuņģa un divpadsmit pirkstu zarnas enerģētiku.

Jau no seniem laikiem sudrabu izmanto, kā ūdens attīrītāju un spēcīgu antiseptiķi. Arī mūsdienās, plaši tiek pielietoti dažādi sudraba trauki ikdienā, kā arī pastāv dažādi pētījumi par sudraba jonu iedarbību un pozitīvo ietekmi.

Tā kā sudraba pavadonis ir Mēness, tad šis metāls spēj savu saimnieku lieliski aizsargāt astrālo uzbrukumu laikā- tad sudrabs parasti melnē!

Metāla saderība ar akmeņiem!

Akmeņi, kurus viennozīmīgi ir jāiestrādā sudrabā ir ametists, smaragds, hrizoprāzs, morions un nefrīts. Nav pieļaujams savienojums ar dimantu, rubīnu, špineli, tirkīzu.

Apstrāde un lietošana

Sudrabu iegādājas un kausē 12 Mēness kalendāra dienā, jo tā ir viena no smalkākajām dienām Mēness kalendāri! Sākt nēsāt sudrabu, vai ar to sākt strādāt ieteicams 26 Mēness kalendāra dienā!

Kuru sudrabs pieņems un kuru ne?

Sudrabam nepatīk cietsirdīgi un nežēlīgi cilvēki. Tas vienmēr mēģinās no šādiem cilvēkiem „aizmukt”, vai arī sliktākā gadījumā radīs kādus nekomfortablus apstākļus, kas liks no šī metāla atteikties. Tāpēc ieteicams pragmatiķim, kas netic intuīcijas, pedantam, „sausiņam”, sudrabu ikdienā labāk nenēsāt.

Tur pretī cilvēkiem ar dziļu emocionālo dabu sudrabs ir ieteicams un pat vēlams. Šādiem cilvēkiem ieteicams sudrabu gan nēsāt ikdienā, gan savā ikdienas vidē (piemēram, mājās) turēt pēc iespējas vairāk sudraba lietas - gleznas, vāzes, trauki u.t.t. Neskatoties uz to sudrabs ir pieskaitāms spiritiskajiem materiāliem. Kā astrālais pavadonis, tas palīdzēs nodibināt kontaktu ar mirušajiem. Sudrabs, tāpat kā zelts pieķeras savam saimniekam, un to der iegaumēt - tie nemīl mainīt savus saimniekus!

Mistika un alķīmija

No astrologa- alķīmiķa viedokļa sudrabs ir garīgās tīrības simbols. Šis materiāls saistāms ar jaunavību, patiesumu, dziļumu, apslēptu.

Sudrabs saistās ar mūsu iekšējiem stāvokļiem un iespējām, kas pateicoties sudraba stimulācijai pie noteiktiem apstākļiem var atvērties un pēc tam atkal pazust. Strādājot ar astrālo pasauli, der zināt, ka ir būtnes un spēki, ar kuriem iespējams kontaktēt tikai izmantojot sudrabu - tā vibrācijas!

Sudrabs, kā materiāls ir maigs enerģētiskā iedarbībā uz akmeņiem, līdz ar to sudrabs nekad nenoslogos un netraumēs akmeni un noturēs akmens smalkās īpašības. Arī sudraba sakausējumi ir tendēti uz šādām īpašību izpausmēm. Ja, kādreiz nepieciešams atpūtināt kādu no akmeņiem, kas līdz šim izmantoti lielā slodzē, lietderīgi būs ļaut tam atpūsties atbilstošā sudraba trauciņā uz pāris dienām vai pat mēnešiem.

Der zināt, ka sudrabs pamatā iedarbojas uz cilvēka dvēseli un tā zemapziņu, nereti pat piespiežot cilvēku pievērsties savai iekšējai pasaulei. Sudrabs tieši tāpat arī ietekmēs cilvēka (saimnieka) emocionālo dabu. Sensitīvus cilvēkus sudrabs var padarīt pat sapņainus, kas var novest pat līdz tam kad ilūzija tiks jaukta ar realitāti. Līdz ar to šādiem cilvēkiem, sudrabu būtu ieteicams nēsāt periodiski.

Sudraba sakausējumi plaši tiek pielietoti arī maģijā, no tiem parasti izgatavo maģiskos „ieročus”, tā kā sudrabs saistās ar dievišķo pasaules pusi un smalkām enerģijām, tad valda uzskats, ka zemu vibrējošas un parazītiskas būtnes šo materiālu vienkārši neciešs. Nereti arī māju attīrīšanai no ļaunajiem gariem, tiek izmantoti sudraba zvani!

Attīrot cilvēka bioenerģētisko lauku ar sudraba palīdzību (nepieciešams ievērot, ka šādam nolūkam izmanto augstas kvalitātes/ tīrības sudrabu), būs nepieciešams, to vēl apstrādāt arī ar varu - lai harmonizētu šī lauka enerģētiku. Varš nomierinās biolauka, pārāk aktīvos un jūtīgos punktus.

Nereti cilvēki novēro, ka viņu sudrabs melnē! Sudrabs oksidējas vienmēr un ar laiku uz tā parādās melnas nogulsnes, šis process novērojams visiem cilvēkiem, atšķiras tikai oksidācijas ātrums, kas saistāms ar katra cilvēku īpatnībām - ar tā aktivitātēm astrālajā plānā.

Sudraba attīrīšana un atpūta

Visiem materiāliem, izņemot sudrabu un zeltu ir nepieciešama periodiska attīrīšana, kā fiziska tā enerģētiska, lai to atbrīvotu gan no fiziska, tā arī enerģētiska piesārņojuma. Taču gadījumos, ja ar sudraba vai zelta palīdzību tiek ārstēts, tad tas būs jāattīra tik un tā, no liekas informācijas. Citus metālus nepieciešams tīrīt arī tad ja vienkārši tos nēsājat.

Sudrabu ir jātīra 18 Mēness kalendāra dienā un atpūtu jādod 4 Mēness kalendāra dienā! Kā realizēt attīrīšanu? Ielieciet sudrabu trauciņā un aplejiet ar ūdeni, tajā pašā dienā ielieciet to saldētavā (nesabojājiet akmeni saldējot), lai tas sasalst. Pēc tam vienkārši izņemiet trauciņu no saldētavas un ļaujiet tam atkust. Visam procesam jābūt ne īsākam un ne garākam par vienu diennakti (jo precīzāk jo labāk) - 16 tas atradīsies saldētavā, pārējo laiku veltam lai tas atkūst un atsilst.

Sudrabu nepieciešams tīrīt, tikai tajos gadījumos kad ar to tiek ārstēts , attiecīgi sevī uzkrājot negatīvu informāciju. Tā tad kā tīra enerģētiski?

Sākotnēji metāls tiek saldēts ne mazāk kā 12 stundas. Pēc tam jau turot to ar pinceti, tiek veikti 20 pulksteņa rādītāja virzienā vērsti riņķi, virs uguns - jo uguns būs dabīgāka, jo efekts būs ievērojamāks! Ja izmanto sveces, tad no tām ieteicams veidot uz virsmas riņķi, kas sastāv no 8 svecēm. Gredzens tiek turēts 15 cm attālumā no liesmas, jo tieši šajā attālumā ir nepieciešamais starojums!

Lūgums, darīt šo procesu uzmanīgi- ievērojot sevis aizsardzību, rīkojoties ar uguni!

Sudrabs uz pasaules ir 20 reizes vairāk kā zelts, taču ievērojami mazāk kā varš! [33]

SaderVarš[5]
Krāsa Zeltaina[5], Varavīksnes[5], Sudraba[4][5], Pelēka[30], Melna[30], Sudrabaini balta[30]
Svītra Sudrabbalta[30]
Caurspīdīgums Necaurspīdīgs[30]
Spīdums Metālisks[30]
Cietība 2,5 - 3[30]
Čakra 6. trešās acs (Third Eye) Adžnu[5], Aktivizē visas[4]
Vibrācija 4[4]
Zodiaks Udensvīrs (Aquarius)[4], Vēzis (Cancer)[4]
Enerģija Aizsardzības[5], Spēju[5]
Kaites VItamīnu uzsūkšana[4], Nelaba dūša[9], Detoksifācija[4]
Emocionālā ietekme Pārpilnība[4], Miers[4], Mīlestība[4], Aizsardzība[4]
Garīgā ietekme Psihiskie sapņi[4]
Ķīmiskā formula Ag[30]
Atradnes Bolīvija[4], Kanāda[4], Krievija[4], Meksika[4], Namībija[4]
Komentāri
Pievienot komentāru