Larvikīts (Larvikite)

Šī akmens sinonīmi ir putna acs granīts (birds eye granite), melnais mēnessakmens (black moonstone), zilais norvēģu mēnessakmens (blue norwegian moonstone), zilais pērļu granīts (blue pearl granite) un saienīts (syenite). Dažreiz šis akmens tiek kļūdaini uzskatīts par labradorītu (abi šie akmeņi pieder pie laukšpatu grupas). Tas ir aizsargājošs un iezemējošs akmens. Tiek uzskatīts, ka larvikīts palielina vitalitāti un jauneklīgumu. Tas palīdz smadzenēm, tādējādi sekmējot jaunas informācijas apguvi. Larvikīts var palīdzēt vieglāk adaptēties dažādās situācijās. Stimulē iekšējo redzējumu un palielina psihiskās spējas. Uzskata, ka tas ļauj saskatīt pagātni, ieskaitot iepriekšējās dzīves. Tam ir spēcīga saikne ar zemes enerģijām, tāpēc tas ir ļoti noderīgs tiem, kas vēlas savienoties ar Dabas gariem. No maģiskā skatpunkta, larvikīts ir ideāls to burvestību neitralizēšanai un atcelšanai, kuras vairs nav vēlamas. Tas ir labs arī negatīvo enerģiju atvairīšanai, auras aizsargāšanai. Šis akmens ļauj mums savi ieraudzīt ar Augstākā Es acīm.

Fiziskā līmenī tas palīdz attīrīt ķermeņa audus, nomierināt nervus, uzlabot atmiņu, un pazemināt asinsspiedienu. Var pielietot arī pie ādas kaitēm. Normalizē vielmaiņu.

[3]
Čakra 1. saknes Muladhara[3], 5. kakla (Throat) Višudhu[3], 6. trešās acs (Third Eye) Adžnu[3], 7. vainaga (Crown) Sahasrara[3]
Vibrācija 9[3]
Zodiaks Udensvīrs (Aquarius)[3], Dvīņi (Gemini)[3]
Komentāri
Pievienot komentāru