Merlinīts (Merlinite)

Merlinīts (Merlinite, Dendritic opal, Tree stone) (nesajaukt ar mistisko merlinītu, kas ir tas pats sniegavētras akmens (blizzard stone) vai gabbro). Līdzsvara un divējādības akmens – no melna un balta – gaismas un tumsas. Dzīvē piesaista spēcīgu maģiju un veiksmi, var arī aizvest uz vietām kur var nonākt kontaktā ar paša dziļākajām un tumšākajām daļām. Šī akmens vibrācijas ļauj piekļūt dabas pasaules enerģijai un komunicēties ar elementāļiem. Tiek uzskatīts, ka tas atsauc alķīmiķu, burvju, maģijas priesteru un citu maģijas piekopēju kombinētās zināšanas. Tas ir akmens, kurš stimulē dziļu intuīciju, psihisku sapratni. Harmonijas akmens, kas atbrīvo psihisko (garīgo) redzējumu, un palīdz piekļūt augstākai garīgai enerģijai – veido kontaktu ar vadītājiem un skolotājiem augstākajās sfērās. Palīdz stimulēt garīgo izaugsmi. Tas sapludina debesu un zemes enerģijas, un ļauj palikt atvērtam un pieejamam maģijai, palīdz saprast notikumus, kas ir atšķirīgi no ikdienišķā dzīves veida. Šos akmeņus īpaši pielieto citu akmeņu, kuru vibrācijas ir zemākas, enerģijas pastiprināšanai. Merlinīts spēcīgi reaģē trešās acs čakrā, un stimulē psihiskās zināšanas, automātisko rakstīšanu un gaišredzību. Šie kristāli veicina kontaktu nodibināšanu ar gariem viņpus plīvura – piekļūt Akašas ierakstiem. Merlinīts palīdz sabalansēt jūsos vīrišķo un sievišķo enerģiju, un labāk saprast Dieva un Dievietes aspektus. Ļauj garīgajiem skolotājiem nokļūt šajā plānā, lai strādātu ar jums. Paliekot merlinītu zem spilvena miegs būs dziļāks un mierīgāks. Iespējams arī redzēt spilgtus sapņus par iepriekšējām dzīvēm. Šis akmens palīdz veikt ārpus ķermeņa ceļojumus. Merlinīta enerģija spēcīgi vibrē arī sakrālajā čakrā – tā ir vieta, no kuras nāk intuīcijas un gaišjutības (informācijas sajušana/iegūšana no objekta bez pieskaršanās) attīstības veltes. Izmantojot gaismas un tumsas zināšanas, tiek sniegta pilnīga sapratne, kas jūs esat, un ir apgaismības avots. Efektīvs karmiskajā dziedināšanā.

Ja jūs lietojat šo akmeni īpaši šamaniskai ceļošanai, to var kombinēt ar šamaņa akmeni, jolītu, fulgurītu (zibens radīts stikls, kas veidojas zibenim iesperot kvarcā vai smiltīs) un kovelītu. Lietojot kopā ar moldavītu, ievērojami pastiprinās akmens vibrācijas (jābūt uzmanīgam). Lai palielinātu intuīciju un maģiskās spējas, merlinītu kombinē ar dzidro kvarcu (kalnu kristālu), labradorītu, šungītu (rezonējas ar senajām garīgajām enerģijām) vai mēnesakmeni. Merlinītam ir spēja palīdzēt sazināties ar dabas gariem, un, kombinācijā ar citiem akmeņiem ar līdzīgām īpašībām (muskovītu, praziolītu, zaļo turmalīnu, sūnu ahātu, koku ahātu, lietusmežu jašmu un fučsītu), palielinās šī enerģija.

Par cik šis ir spēcīgs akmens, strādājot ar iepriekšējām dzīvēm, ir nepieciešama psihiska aizsardzība, tādēļ labāk merlinītu vienmēr kombinēt ar psihiskās aizsardzības akmeņiem – sugilītu, ametista kristāliem, obsidiānu vai melno turmalīnu (ametista kristāli un sugilīts pastiprina merlinīta spēju stimulēt psihiskās veltes). Labs meditācijas akmens, palīdz labot senus uzvedības modeļus emocionālajos un garīgajos ķermeņos. Tas ir vētras elements – apvieno visus citus elementu spēkus – gaisu, ūdeni, uguni un zemi. Var pielietot, lai atcerētos iepriekšējās dzīves, atsauktu atmiņā sapņus un fantāzijas. Pārvērtību akmens, kas iedarbojās uz racionālo prātu, ienesot maģiju ikdienas dzīvē un mainot cilvēka uztveri. Māca, kā apvienot tumsu un gaismu – svarīgu soli garīgajā attīstībā. Palīdz pārvarēt barjeras, kas neļauj attīstīties, piemēram, bailes no pārmaiņām, bailes no nezināmā.

Merlinītu var pielietot skeleta struktūru un asinsrites traucējumu ārstēšanā. Stimulē enerģijas un skābekļa cirkulāciju ķermenī. Attīra organismu (uzlabo limfas plūsmu un ekskrēciju (izdalīšanu)). Palīdz ādai, nervu sistēmai un plaušām, kā arī dziedē augšējo elpošanas sistēmu. Stiprina sirdi un zarnu traktu.

[3]
  • Līdzsvara un divējādības akmens
  • Uzlabo kontaktu ar mūsu apkārtni un citiem cilvēkiem
  • Atver ceļu uz citām dimensijām un palīdz astrālajos ceļojumos
  • Izmanto šamaniskajos un maģiskajos rituālos
  • Palīdz pieņemt negatīvo pieredzi kā mācīšanās procesa sastāvdaļu
  • Ļauj nodibināt kontaktu ar sevis dziļākajiem un tumšākajiem slāņiem
  • Apvieno dievišķo sievišķo un vīrišķo sākotni – dievieti māti un dievu tēvu, līdzsvarojot garīgās un zemes vibrācijas
  • Ļoti efektīvs karmiskajai dziedināšanai, transformējot šīs dzīves blokādes, kuras saistītas ar pagātnē slēgtiem līgumiem un dotiem solījumiem

Ārstnieciskās īpašības

  • Stiprina elpošanas, elpu un asinsrites sitēmas, zarnu traktu un sirdi
  • Stimulē enerģijas un skābekļa cirkulāciju ķermenī
[26]
SaderAmetists[5], Moldavīts[5], Obsidiāns[5], Sugilīts[5]
Krāsa Melna[5], Balta[5]
Čakra 3. saules pinuma Manipuru[5], 6. trešās acs (Third Eye) Adžnu[5][3]
Vibrācija 12[3]
Stihija Vētra[3][5]
Zodiaks Zivis (Pisces)[3]
Enerģija Intuīcijas[5], Maģiskā[5], Paša spēju[5]
Atradnes ASV[5]
Komentāri
Pievienot komentāru