Sūnu ahāts (Moss agate)

Viens no spēcīgākajiem ahātiem, kas palīdz balansēt emocionālo enerģiju. Cīnītāju, jauna sākuma akmens. Tiek uzskatīts, ka tas valkātājam sniedz veselību, draugus, labklājību un bagātību. Sūnu ahāts palielina koncentrēšanās spēju, neatlaidību, izturību un panākumus darbos. Atbrīvo no bailēm, veicina ticību, optimismu un cerību. Spēcīgi saistīts ar dabu, dabas gariem, zemes dziedinošajām enerģijām. Uzskatīta, ka tas palīdz atvērt acis uz skaistumu, kas ir visapkārt. Aizsargā auru no negativitātes. Sniedz plašuma un brīvības sajūtu, mīkstina emocionālās brūces.

Spēcina stresa brīžos, mazina jutību uz piesārņojumu un laika apstākļu maiņu, paātrina atveseļošanos pēc ilgstošas slimošanas. Attīra cirkulācijas (asins, limfas) un izvadsistēmu. Mazina depresiju (kura nav hroniska), īpaši, kuru izraisa smadzeņu (prāta) nestabilitāte. Palīdz iekaisumu, gremošanas un elpošanas traucējumu gadījumā, spēcina imūnsistēmu, novērš hipoglikēmiju un dehidratāciju, pazemina temperatūru, kā arī palīdz dziedēt sēnīšu un ādas infekcijas, kakla un muguras kaites. Veicina veselu šūnu un audu augšanu. Var pielietot arī aizkuņģa dziedzera un liesas slimību gadījumos. [3]

Sūnu ahāts ietver sevī ar zemi saistītu enerģiju. Ja jums patīk strādāt dārzā vai nodarboties ar lauksaimniecību, šis akmens ir priekš jums. Tas ir pazīstams ar to, ka ir spējīgs palīdzēt stipras un auglīgas ražas vai augu iegūšanai.

Sūnu ahāts (ahāts-sūnainais) – šis akmens atklāj ienaidnieku intrigas un mahinācijas, atgaiņā sliktus sapņus un palīdz uzlabot dvēseles stāvokli.

Īpašības: atvērtība, tīrība, optimisms.

Sūnu ahāta iekšējā zaļā krāsa dabiskā veidā izlīdzina sirds čakras enerģiju. Kokiem līdzīgie veidojumi atgādina plaušu bronhu sistēmu un asinsvadus, kā arī limfātiskos kanālus. Ja cilvēks cieš no asinsvadu blokādes, vai plaušu spazmām, sūnu ahāts palīdzēs atbrīvot asins ceļus. Tāpat tas ir noderīgs organisma detoksikācijai.

Sūnu ahāts stimulē prāta un emociju atvērtību, izraisa brīvības un telpas sajūtu, radot vēlmi meklēt kaut ko jaunu dzīvē. Kas attiecas uz dabisko izskatu un dominējošo krāsu, sūnu ahāts rezonē ar visām dabas valstībām. Tāpat tas veicina dabas pasaules pamošanos un palīdz augu augšanai.

Sūnu ahāts atgādina par brīvā laika pavadīšanas noderīgumu pie dabas, lauku klusumā. Par cik bēgšana uz piepilsētām skaitās lielisks pretlīdzeklis pret pārgurumu, stresu un pilsētas dzīves nomācošo etiķeti. Šī akmens izkrišana var norādīt uz to, ka stress ir galvenā dzīves problēma. Šis stress rodas no aizņemtības un pienākumu sajūtas, grūta un prasīga darba, emocionalitātes attiecībās, kas radusies no nepārliecības sevī vai arī no sajūtas, ka jūs esat iesprostots lamatās.

Mūsu dzīvēs bieži vajag izvēlēties ceļu; šis akmens norāda, kad ir pienācis laiks izvēlēties ceļu un doties pa to. Noejot pavisam nedaudz, jūs varat iznīcināt problēmu, kas izskatījās kā nepārvarams šķērslis. Lai arī kāda nebūtu problēma, sūnu ahāts saka priekšā, ka ir pienācis laiks izspiest labumu no visām iespējām.

Sūnu ahāta personība ir apveltīta ar brīvu garu. Tā ir tuva dabai, mijiedarbojas ar tās resursiem. Tā ir poēta vai sapņotāja personība, kas nevar izturēt apkārtējās pasaules ierobežojumus.

Enerģija: Dabas, ziņkārīga, apjomīga. [34]

 • Palīdz savienoties ar dabas maģisko pusi (ir vērts lūgt tā palīdzību, lai tas jūsu dārzā uztur augus veselīgus)
 • Balansē emocijas, nomierina stresa situācijās
 • Palīdz atbrīvoties no dusmām un sarūgtinājuma
 • Veicina veselīgu dzīvesveidu
 • Pasargā pret skaudību
 • Sieviešu laimes akmens

Ārstnieciskās īpašības

 • Palīdz pie paaugstināta holesterīna, pazemināta asinsspiediena, nierakmeņiem
 • Palīdz iekaisumu, gremošanas un elpošanas traucējumu gadījumā
 • Var pielietot arī aizkuņģa dziedzera un liesas slimību gadījumos
 • Likvidē limfas sastrēgumus
 • Veicina veselu šūnu un audu augšanu
 • Ārējai lietošanai eliksīra veidā novērš sēnīšu un infekciju radītas ādas kaites un bojājumus
 • Paātrina izārstēšanās gaitu
 • Palīdz hronisku slimību ārstēšanā
[26]
VarietāteBēšs sūnu ahāts[2], Gaišzils sūnu ahāts[2]
Krāsa Zaļa[30][5], Pelēka[4], Bezkrāsaina[37][30][4], Balta[37][30][4]
Svītra Zaļa[4][37]
Caurspīdīgums Caurspīdīgs[37]
Cietība 6,5 - 7[37]
Čakra 4. sirds (Heart) Anahata[3][4][5], 7. vainaga (Crown) Sahasrara[3][4], Aktivizē visas[3]
Vibrācija 1[3][4]
Stihija Zeme[3][5]
Zodiaks Jaunava (Virgo)[3][4], Dvīņi (Gemini)[3], Vērsis (Taurus)[3][5]
Ercengelis Ariels[3]
Kaites Zarnu trakta atonija[9], Fiziskā veselība[4], Veselība[4], Vielmaiņas traucējumi[9], Vīrusinfekcijas[4], Fiziskā trauma[4], Saaukstēšanās[4], Sadzīšana[4], Sadzīšana pēc operācijas[4], Nierakmeņi[9], Muguras sāpes[4], Limfātiskā sistēma[4], Ķermenis[4], Koncentrēšanās[4], Kroha slimība[4], Infekcija[4], Paaugstināts holesterīna līmenis[9], Gremošana[4], Gremošanas sistēma[4], Diabēts[9], Dzemdības[4], Dzimšana[4], Bakteriālas infekcijas[4], Āda[4], Alheimera slimība[4], Apetītes trūkums[9], Artrīts[9], Asinis[4], Asins sabiezēšana[4], Atmiņa[4], Atūdeņošanās[4], Pazemināts asinsspiediens[9]
Emocionālā ietekme Radniecība[4], Garastāvokļa pārmaiņas[4], Nomierināšana[4], Mierināšana[4], Līdzjūtība[4], Nomierinoši dzīvnieki[4], Vainas apziņa[4]
Garīgā ietekme Sazināšanās ar dzīvniekiem[4], Sazināšanās ar garīgo pasauli[4], Dziedināšana[4], Zemes dziedināšana[4], Bagātības palielināšanās[4], Sazināšanās ar augiem[4]
Ķīmiskā formula SiO2, silīcija dioksīds[2]
Atradnes ASV[4], Brazīlija[4], Čehija[4], Dienvidāfrika[4], Indija[4], Kanāda[4], Maroka[4], Urugvaja[4]
Pašreiz pārdošanā www.litoterapija.com
Komentāri

2018-01-07 11:19:37

Pievienot komentāru