Šungīts (Shungite, Шунгит)

Atver trešās acs un galvvidus čakras, palīdz saprast cilvēka sūtību uz zemes un garīgo mērķi.

Apskaidro un pastiprina sapņus. Palīdz cilvēka organismam darboties kā vadītājam, kas nes garīgo enerģiju un atstaro fizisko enerģiju kosmosā.Mazina bezmiegu,īpaši,ja to izraisa garīga pārslodze.Nes pozitīvas jūtas,optimismu un cerību nākotnei.

[3]

Šungīts pateicoties tā melnai krāsai ir labs līdzeklis saaukstēšanās saslimšanu ārstēšanai, īpaši to, kas ir saistītas ar organisma atdzesēšanu. sungits Tomēr ir jāatceras, ka šī akmens ilgstoša iedarbība uz organismu var izsaukt nieru enerģētikas pazemināšanos un arteriālā spiediena pazemināšanos. Minerāli pielieto diezgan reti. Visbiežāk netradicionālajā medicīnā tiek izmantots šungīta ūdens. Šungīta nogulumu avotu ūdeņu ārstnieciskās īpašības ir pazīstamas jau kopš seniem laikiem. Šo avotu ūdens ir apveltīts ar pretiekaisuma īpašībām. Tautas dziednieki rekomendē lietot šungīta ūdeni astmas, dažādu alerģiju, ādas slimību un strutojošo brūču ārstēšanai.

Šungīta maģiskas īpašības ir ļoti daudzveidīgas. Aplams ir uzskats, ka melns akmens nes sevī tikai negatīvo enerģiju. To izmanto gan melnā maģija, gan baltā. Mūsdienu praktizējošie magi izmanto šungītu amuletu izgatavošanai, kuru darbība ir vērsta uz aizsardzību no tumšajiem spēkiem. Savam saimniekam šāds aizsargs nes mieru. Mūsdienu maģijā pastāv uzskats, ka no šī minerāla izgatavotās piramīdas ir spējīgas norobežot cilvēku no televizora un datora monitoru negatīvās enerģijas. [23]

Senatnē ar to attīrīja ūdeni no vīrusiem un kaitīgām baktērijām. Ārstē dažādas ādas un locītavu slimības. Noņem audio-video iekārtu starojumu. [17]

Šungīts pateicoties tā melnai krāsai ir labs līdzeklis saaukstēšanās saslimšanu ārstēšanai, īpaši to, kas ir saistītas ar organisma atdzesēšanu. Tomēr ir jāatceras, ka šī akmens ilgstoša iedarbība uz organismu var izsaukt nieru enerģētikas pazemināšanos un arteriālā spiediena pazemināšanos. Minerāli pielieto diezgan reti. Visbiežāk netradicionālajā medicīnā tiek izmantots šungīta ūdens. Šungīta nogulumu avotu ūdeņu ārstnieciskās īpašības ir pazīstamas jau kopš seniem laikiem.

Šo avotu ūdens ir apveltīts ar pretiekaisuma īpašībām. Tautas dziednieki rekomendē lietot šungīta ūdeni astmas, dažādu alerģiju, ādas slimību un strutojošo brūču ārstēšanai.

Šungīta maģiskas īpašības ir ļoti daudzveidīgas. Aplams ir uzskats, ka melns akmens nes sevī tikai negatīvo enerģiju. To izmanto gan melnā maģija, gan baltā. Mūsdienu praktizējošie magi izmanto šungītu amuletu izgatavošanai, kuru darbība ir vērsta uz aizsardzību no tumšajiem spēkiem. Savam saimniekam šāds aizsargs nes mieru. Mūsdienu maģijā pastāv uzskats, ka no šī minerāla izgatavotās piramīdas ir spējīgas norobežot cilvēku no televizora un datora monitoru negatīvās enerģijas. [4]

Šungīts ir minerāls melnā krāsā. Vienīgās atradnes atrodas Krievijā, Onežas ezera krastā. Tā kvarca struktūra ir doba, pildīta ar ogļūdeņradi. Īpašās dziedinošās īpašības tam dod fullereni- unikālas lodveida dobas molekulas, kuras sastāv no vairākiem desmitiem ogļūdeņraža atomu. Tā ir trešā pēc dimanta un grafīta ogļūdeņraža forma, kura ir ļoti reti sastopama dabā.

Šungīts- tas ir fenomens, kura īpašības zinātnieki pēta jau vairākus desmitus gadu. Tas attīra ūdeni, strukturē to un padara dziedinošu. Ar šungīta palīdzību ūdens pilnībā attīrās no organiskajiem un neorganiskajiem piemaisījumiem, tiek neitralizētas zarnu nūjiņas, holēras vibrioni, baktērijas, sporas utt. Šungīts spēj absorbēt tādas organiskās vielas kā spirtus, sveķus, pesticīdus, naftas produktus, pārspējot aktivēto ogli 30 reizes. Bet, galvenais, ka ar šungītu uzlādētais ūdens, kļūst bioloģiski aktīvs- kā ūdens no dabīga avota!

Šungīts ir unikāls minerāls pēc sava sastāva, struktūras un īpašībām. Tā sastāvā ir vairāk kā 20 cilvēka organismam noderīgi mikroelementi. Analogu tam nav. Pētījumi ir parādījuši- šungīts ārstē, attīra,mazina sāpes, atveseļo, aizsargā, normalizē, atjauno - spēj atjaunot elektrisko un magnētisko lauku līdzsvaru organismā.

Šungīta pielietojums ir ārkārtīgi daudzpusējs - to ir ieteicams nēsāt rotās, uz tā nostādināts ūdens attīrīsies un kļūs bioloģiski aktīvs, šungīta piramīda pasargās jūs no datora kaitīgajiem izstarojumiem vai novērsīs ģeopatogēno zonu (āderes) ietekmi.

Šungīta maģiskas īpašības ir ļoti daudzveidīgas. Aplams ir uzskats, ka melns akmens nes sevī tikai negatīvo enerģiju. To izmanto gan melnā maģija, gan baltā. Mūsdienu praktizējošie magi izmanto šungītu amuletu izgatavošanai, kuru darbība ir vērsta uz aizsardzību no tumšajiem spēkiem. Savam saimniekam šāds aizsargs nes mieru. Mūsdienu maģijā pastāv uzskats, ka no šī minerāla izgatavotās piramīdas ir spējīgas norobežot cilvēku no televizora un datora monitoru negatīvās enerģijas. [34]

 • Iegūts Karēlijā, šungīts ir spēcīgs akmens kasbieži tiek dēvēts par dzīvības akmeni
 • Šungīts ārstē, attīra, dziedina, aizsargā, normalizē un atjauno
 • Spēcīgs sargs no dažāda veida elektromagnētiskā starojuma
 • Attīra ķermeni, uzsūcot sevī negatīvās enerģijas un to vietā ielaižot Gaismas enerģiju
 • Ienes miera sajūtu ķermenī, mazina stresu un palīdz pie bezmiega
 • Dod spēcīgu saikni ar Zemi, stabilizē un iezemē enerģijas
 • Filtrē un attīra ūdeni

Ārstnieciskās īpašības

 • Stiprina imūnsistēmu, izvada toksīnus un indes
 • Ārstē ādas kaites un infekcijas, stimulē matu augšanu
 • Balansē asinsspiedienu un noņem uztūkumus, ārstē artrītu
 • Stiprina skeletu un mugurkaulu, palīdz pie reimatisma
[26]
Krāsa Sudraba[4], Tumši pelēka[5], Pelēka[4], Melna[4][7][5]
Spīdums Sveķains[58], Matēts[58]
Cietība 3,5 - 4[56]
Čakra 1. saknes Muladhara[4][7]
Vibrācija 4[4]
Zodiaks Mežāzis (Capricorn)[4], Skorpions (Scorpio)[4], Vēzis (Cancer)[4]
Enerģija Dziedināšanas[5], Paša spēju[5], Uzņēmīgā Iņ (uzņem enerģiju)[7]
Kaites Saites[58], Radikulīts[58], Reimatisms[58], Psoriāze[58], Neirodermīts[58], Imūnsistēma[4], Detoksifācija[4], Apdegumi[58], Astma[58]
Emocionālā ietekme Sagatavotība[4], Atbrīvo negativitāti[4], Aizsardzība[4]
Sastopamība Diezgan reta[4]
Minerālu klase Mineraloīdi[4]
Ķīmiskā formula C[58]
Blīvums (g/cm3) 1,9[56]
Atradnes Krievija[4], Krievija-Karēlija[56]
Komentāri

2016-10-20 07:09:13

Kur var iegadāties šo brinišķo akmeni, varbut pie rotkaliem.

Spilvendrāna 2017-08-01 21:55:13

Dabisko velšu kioskos un stendos, kas bieži vien sastopami iekšā lielveikalos.

2019-04-23 06:58:14

Velgucitis@inbox.lv 2019-12-12 12:46:44

Vai ar šungītu var izārstēt stafilakoku .Un kāds ūdens ir labāks šungīta vai koraļa ūdens.

Sanita 2020-09-26 16:51:28

Šungītu iespējams iegādāties dažādu diametru lodēs veikalā "Pērļotava".

Laukakmens2@inbox.lv 2021-11-01 18:35:15

Sveiki. Vai ir iespēja iegūt savā īpašumā šungita pulveri? Ja ir, tad kādā daudzumā?

Pievienot komentāru