Tīģeracs (Tiger eye, Тигровый глаз)

Tīģeracs nes spēcīgu vīrišķo enerģiju. Saistīta ar saules pinuma čakru, personīgo spēku un gribasspēku. Palīdz sāpīgās situācijās – gan emocionālās, gan fiziskās. Aizsardzības akmens, pasargā auru no negatīvās ietekmes, nes veiksmi. Stimulē Kundalini enerģijas pacelšanos, ceļ optimismu. Lielisks meditācijas, bagātības un labklājības akmens. Palīdz kļūt garīgi tīrākam un ‘’uzlādē ‘’ intelektu. Labi mazina izsvaidītas enerģijas, kad jūtaties iztukšots vai nenopietns. Palīdz iezemēties. Var pastiprināt intuitīvās spējas. Mazina bailes, piemēram, pirms eksāmena.

Palīdz gremošanas sistēmai (tai skaitā aknām un žultspūslim), acu, kakla un reproduktīvās sistēmas traucējumu gadījumā. Stiprina mugurkaulu, nomierina nervus, mazina sāpes, letarģiju, uzlabo redzi, vielmaiņu, koncentrēšanās spējas. Palīdz ārstēt psoriāzi, bezmiegu, hronisku depresiju, aknas, locītavu iekaisumus. Var palīdzēt atvieglot bronhiālās astmas lēkmes, normalizē asinsspiedienu.

Kombinācijā ar serpentīnu atvieglo Kundalini enerģijas pacelšanos. Var kombinēt ar čaroītu, malahītu, serafinītu, sarkano jašmu (enerģijas labi sajaucas) un moldavītu.

[3]

Tīģeracs ir zeltaini brūns akmens, kas kopš senatnes izmantots, lai aizsargātos no negatīvām enerģijām. Tas lieliski aizsargā pret noskaudumu un burvestībām. Tīģeracs kliedē bailes un nemieru, mazina grūtsirdību, tāpēc dziednieki to iesaka cilvēkiem ar psihosomatiskām kaitēm. Ar savu spēju iedvest gribasspēku, mērķtiecību, drosmi un pašpaļāvību, tīģeracs mazina spriedzi, līdzsvaro garstāvokļa maiņas. Tīģeracs savu saimnieku brīdina par briesmām, kļūstot viņa rokās „smagāks".Akmens spēj pasargāt no nelaimēm, skandāliem un strīdiem. Pēdējā laikā tas ir īpaši pieprasīts, jo vēl viena šī akmens īpašība ir spēja savam nēsātājam samazināt apetīti, tādā veidā palīdzot notievēt. Litoterapijā iesaka šo akmeni nēsāt pie tādām saslimšanām kā artrīts, locītavu un mugurkaula problēmas. [6]

Saukts arī par kaķa aci, piekūna aci vai vanaga aci. Izmantojiet tīģera aci savas vērības paaugstināšanai, šādā veidā varat kļūt par ļoti veiksmīgu cilvēku. Tīģera acs rotaslietā tās nēsātājam nes veiksmi un aizsardzību no ļaunas acs. Tas nes arī skaidru prātu un vērību. Tīģera acs ir prāta, ne ķermeņa akmens. Šis spēcīgais akmens ir jānēsā uzmanīgi. Tas palīdz fokusēt prātu. Magi uzskatīja, ka tīģeracs piesaista un vada saules enerģiju, novirzot to uz cilvēka ķermeni. Mūsdienu zinātāji apgalvo, ka tīģeracs palīdzēs tikt galā ar greizsirdību un pasargās no briesmām. Rotas palīdzēs ātrāk tikt galā ar nogurumu un cīnīties ar stresu. [21]

Ja cilvēks sevi velta darbam, tad tīģeracs palīdzes viņam sasniegt lielas virsotnes, sargāt īpašnieku no negodīgiem partneriem, palīdz uzlabot ienākumus no darījumiem. Šis akmens palīdz aktīviem cilvēkiem, patstāvīgiem un mērķtiecīgiem. Ja slinks cilvēks nēsā tīģeraci kā rotājumu, viņā notiks pastāvīgā iekšējā cīņa – akmens viņam būs kā smagums un tādi cilvēki ar laiku pazaudē šos akmeņus, viņi nevar novērtēt šo akmeņu īpašību plusus.

Akmens ir diezgan spēcīgs enerģētisks potenciāls un, pateicoties tam tas skaitās varens aizsargs, kas ir spējīgs izmainīt cilvēku. Bīstamības gadījumā viņš spiež un paliek smagāks, krelles un kuloni it kā sāk spiest. Šis akmens glābj no greizsirdības ne tikai mīlestībā, bet arī dienestā.

Tīģeracs - tas ir talismans tiem, kuri jebkādā veidā ir saistīti ar tirdzniecību vai komerciju – akmens aktīvi novērš konkurentus. Kā arī ir ieteicams cilvēkiem, kuri strādā ar informāciju vai tās izmantošanu. [22]

Tautas medicīnā tīģeraci uzskata par brīnišķīgu līdzekli organisma rehabilitācijai pēc smagām un sarezģītām operācijām. Dažās valstīs dziednieki iesaka nesāt tīgeracs rotas dažādu slimību profilaksei. Pastāv uzskats, ka šis akmens pazemina asinsspiedienu, normalizē miegu, atbrīvo no bezmiega un nakts murgiem. Litoterapeiti uzskata, ka novietojot tīģeraci brūces vietā var ievērojami ātrāk izārstēt psoriāzu. Pastāv uzskats, ka šis minerālis atvieglo bronhiālas astmas lēkmes. Tautas dziednieki dažreiz pielieto tīģeraci locītavu iekaisuma ārstēšanai.

Tīģeracs maģiskas īpašības ir pazīstamas jau kopš seniem laikiem. Uzskatot to par saules akmeni, tas tika izmantots kā aizsargs no ļauniem gariem un lāsta. Dažās valstīs tīģeraci nēsāja uz ķermeņa karavīri , jo tie ticēja, ka tas pasargā no ievainojumiem un nāves. Mūsdienu praktizējošie magi uzskata, ka tīģeracs ir spējīga pasargāt saimnieku no daudzām briesmām, jo tas rada cilvēkā gudrību un neļauj veikt neapdomātas rīcības.Turklāt pastāv uzskats, ka tīģeracs apslāpē greizsirdības lēkmes. Tīģeracs ir to cilvēku akmens, kas dzimuši Dvīņu un Jaunavas zīmēs. Dvīņiem šis akmens atver acis daudzās nesaprotamās situācijās, attīsta apslēptos talantus. Jaunavām tīģeracs palīdz paaugstināt dzīves tonusu, iegūt saules optimismu. [23]

Tīģeracs - Saukts arī par kaķa aci, piekūna aci vai vanaga aci. piesaista bagātību pārpilnību un veiksmi.

Sargā pret konkurentu viltību. Noņem nogurumu un spriedzi, palielina koncentrēties spēju, nostiprina veselo saprātu, stimulē pedagoģiskās dotības, palīdz saimnieciskajā darbībā. Novērš cilvēka uzmanību no maziem darbiņiem un lieliem. Veicina pārmaiņas un cilvēka attīstību. Glābj no nepamatotas greizsirdības mokām. Pasargā no naida, indēm, ienaidniekiem, plēsīgiem zvēriem. Normalizē asins spiedienu, palīdz izārstēt psoriāzi, locītavu iekaisumus, sirds vājumu un bezmiegu. Pozitīvi ietekmē sieviešu slimību un hronisku depresiju, šizofrēnijas ārstēšanu. Veicina dziednieciskās enerģijas plūsmu ķermenī, tādēļ ir labs visiem bezspēcīgajiem un slimniekiem. Labi sader ar sudrabu. Amulets pasargā no briesmām un ļaunas acs.

Izmantojiet tīģeraci savas vērības paaugstināšanai, šādā veidā varat kļūt par ļoti veiksmīgu cilvēku. Tīģeracs rotaslietā tās nēsātājam nes veiksmi un aizsardzību no ļaunas acs. Tas nes arī skaidru prātu un vērību.

Tīģeracs ir prāta, ne ķermeņa akmens. Šis spēcīgais akmens ir jānēsā uzmanīgi.To nebūtu vēlams nēsāt sīkumainiem uz sevi orientētiem cilvēkiem. Tīģeracs palīdz fokusēt prātu. Akmens palīdz norobežot prātu no citu cilvēku vajadzībām un problēmām. Tas ir ļoti dziļš process, un ne katrs tīģeracs nēsātājs spēj to izmantot pareizi.Tas noder par aizsargu tiem,kuri iespējams pārāk jūtīgi uztver citu dzīves.

Tīģeraci ieteicams nēsāt sudraba rotaslietā, labajā ķermeņa pusē.

Tīģeracs noder astmas ārstēšanai, pastiprina intuīciju un pašpārliecinātību, lieto psihosomatisko saslimšanu gadījumos.

Pazemina asinsspiedienu, ārstē psoriāzi un locītavu iekaisumu, sirds vājumu un bezmiegu. Palīdz pie sieviešu slimībām un depresijas. [9]

Saukts arī par kaķa aci, piekūna aci vai vanaga aci. Izmantojiet tīģeraci savas vērības paaugstināšanai, šādā veidā varat kļūt par ļoti veiksmīgu cilvēku. Tīģeracs rotaslietā tās nēsātājam nes veiksmi un aizsardzību no ļaunas acs. Tas nes arī skaidru prātu un vērību. Tīģeracs ir prāta, ne ķermeņa akmens. Šis spēcīgais akmens ir jānēsā uzmanīgi. Tīģeracs palīdz fokusēt prātu. Akmens palīdz norobežot prātu no citu cilvēku vajadzībām un problēmām. Tas ir ļoti dziļš process, un ne katrs tīģeracs nēsātājs spēj to izmantot pareizi.

Tīģeraci ieteicams nēsāt sudraba rotaslietā, labajā ķermeņa pusē.

Tīģeracs noder astmas ārstēšanai, pastiprina intuīciju un pašpārliecinātību, lieto psihosomatisko saslimšanu gadījumos. Pazemina asinsspiedienu, ārstē psoriāzi un locītavu iekaisumu, sirds vājumu un bezmiegu. Palīdz pie sieviešu slimībām un depresijas. [8]

Atbrīvo no greizsirdības, specigs aizsargs, uzlabo dzīves tonusu.

Tautas medicīnā tīģeraci uzskata par brīnišķīgu līdzekli organisma rehabilitācijai pēc smagām un sarezģītām operācijām. Dažās valstīs dziednieki iesaka nesāt tīgeracs rotas dažādu slimību profilaksei. Pastāv uzskats, ka šis akmens pazemina asinsspiedienu, normalizē miegu, atbrīvo no bezmiega un nakts murgiem. Litoterapeiti uzskata, ka novietojot tīģeraci brūces vietā var ievērojami ātrāk izārstēt psoriāzu.

Pastāv uzskats, ka šis minerālis atvieglo bronhiālas astmas lēkmes. Tautas dziednieki dažreiz pielieto tīģeraci locītavu iekaisuma ārstēšanai.

Tīģeracs maģiskas īpašības ir pazīstamas jau kopš seniem laikiem. Uzskatot to par saules akmeni, tas tika izmantots kā aizsargs no ļauniem gariem un lāsta. Dažās valstīs tīģeraci nēsāja uz ķermeņa karavīri , jo tie ticēja, ka tas pasargā no ievainojumiem un nāves. Mūsdienu praktizējošie magi uzskata, ka tīģeracs ir spējīga pasargāt saimnieku no daudzām briesmām, jo tas rada cilvēkā gudrību un neļauj veikt neapdomātas rīcības.

Turklāt pastāv uzskats, ka tīģeracs apslāpē greizsirdības lēkmes.

Tīģeracs ir to cilvēku akmens, kas dzimuši Dvīņu un Jaunavas zīmēs. Dvīņiem šis akmens atver acis daudzās nesaprotamās situācijās, attīsta apslēptos talantus. Jaunavām tīģeracs palīdz paaugstināt dzīves tonusu, iegūt saules optimismu. [4]

 • Nes veiksmi un ceļ optimismu, mazina bailes
 • Iedveš gribasspēku, mērķtiecību, drosmi un pašpaļāvību
 • Piesaista bagātību un labklājību
 • Novietots uz „trešās acs” pastiprina psihiskās spējas
 • Spēcīgs aizsardzības akmens (izmanto kā talismanu)
 • Palīdz sakoncentrēt domas, „asina” prātu (neaizstājams palīgs eksāmenu laikā)
 • Palīdz pie zema pašvērtējuma un paškritikas
 • Spēj pasargāt no nelaimēm, skandāliem un strīdiem

Ārstnieciskās īpašības

 • Stiprina mugurkaulu
 • Mazina sāpes
 • Normalizē asinsspiedienu
 • Uzlabo redzi, koncentrēšanās spējas
 • Noderīgs kaulu lūzumu gadījumos
 • Palīdz gremošanas sistēmai (tai skaitā aknām, žultspūslim)

Nav vēlams turēt blakus gultai miega laikā, par cik šis akmens iedarbojas uz apziņu, nepārtraukti ģenerējot jaunas idejas. Šāda veida aktivitāte neļaus jums atslābt un aizmigt. [26]

VarietātePītersīts[2], Sarkanā tīģeracs[2], Zilā tīģeracs[2]
Krāsa Dzeltenbrūna[30], Zeltaini brūna[5]
Spīdums Stikla[30][58]
Cietība 6,5 - 7[37], 7[30][58][56]
Čakra 2. krusta kaula, sakrālā[3], 3. saules pinuma Manipuru[3][58], 6. trešās acs (Third Eye) Adžnu[3]
Vibrācija 8[3], 4[3], 2[3]
Stihija Uguns[3]
Zodiaks Zivis (Pisces)[5], Mežāzis (Capricorn)[3][5], Svari (Libra)[3], Jaunava (Virgo)[56][58], Lauva (Leo)[3], Dvīņi (Gemini)[3][5][56][58], Vērsis (Taurus)[3]
Planētas Merkurs[5]
Ercengelis Mihaels[3], Uriels[3]
Enerģija Aizsardzības[5], Dziedināšanas[5], Laimes[5], Projektīvā Jan (izdala enerģiju, aktivizē)[58]
Kaites Žultspūslis[33], Vielmaiņas traucējumi[9], Stress[58], Psoriāze[58], Migrēna[9], Mugurkaula disku saslimšanas[9], Išiass[9], Galvassāpes[9], Asinsapgādes traucējumi[9], Astma[9][58]
Gada-dienas akmens 39[5]
Dzimšanas akmens Novembris[5]
Minerālu klase Silikātu minerāls[2]
Ķīmiskā formula SiO2, silīcija dioksīds[58][2]
Blīvums (g/cm3) 2,6[58][56]
Atradnes ASV[30], Austrālija[58][56][30], Birma[58][56], Dienvidāfrika[58][56][30], Indija[58][56], Ķīna[30], Krievija-Urāli[58][56], Lielbritānija[30], Namībija[30]
Iespējas Naudas akmens[11]
Komentāri

Vita 2017-12-26 21:08:57

Lielisks akmens,tas liek sevi iemīlēt,to nēsājot.Atvieglo locītavu sāpes,tas tiesa!Nēsāju aproci un kulonu,abi arī vizuāli skaisti! Paldies tiem,kas šos skaistos akmeņus ir sagādājuši mums.

2018-05-15 06:18:13

Nr33 Sastāvs: Tīģeracs , Pirīts, vara krāsa detaļas, stieplīte Izmēri:ka var so pasutit

Pievienot komentāru