Zaļais avanturīns (Green Aventurine, Авантюрин)

Avanturīns (zaļais) (zaļais kvarcs) – dažreiz saukts par debesu akmeni. Attīra mentālo, emocionālo, ēterisko un fizisko ķermeni. Palielina labklājību, veiksmi, pašapziņu, uzlabo līdera spējas, un attīstīta radošumu. Ideāls meditācijas akmens. Meditācijas laikā var atklāt, kas jūs dara laimīgu vai nelaimīgu. Spēcina jūsu motivāciju un individualitāti. Var pielietot, lai izraisītu viedus sapņus, sniegtu atbildes, ieskatītos nākotnē, un palielinātu psihiskās spējas. Atbrīvo no negatīvām enerģijām, blokādēm un slimībām. Var palielināt optimismu un dzīvesprieku, sniegt emocionālu mieru. Ja jūtaties emocionāli ievainots, zaļais avanturīns palīdzēs uzlabot pašsajūtu. Palīdz kontaktēties ar elementu būtnēm. Kā visi kvarci arī avanturīns palīdz absorbēt vides piesārņojumu un elektromagnētisko smogu, tāpēc mājās ieteicams turēt pie elektroierīcēm. Atbrīvo no uzmācīgām domām.

Lietojot kopā ar moldavītu, rada spēcīgu enerģētisku sadarbību, īpaši, lielu dzīves pārmaiņu brīžos. Kombinācijā ar šungītu, palīdz veicināt tā spēju mazināt alerģiskus stāvokļus un veselības problēmas. Labi sader kopā arī ar praziolītu (zaļo ametistu), morganītu, rozā un zaļo turmalīnu.

Palīdz reģenerācijai, īpaši pēc sirds operācijas vai lēkmes, pret sirds sāpēm (arī emocionālām), ādas izsitumiem, alerģiskiem stāvokļiem, pēc slimības periodā. Mazina nemieru, bailes, panikas lēkmes, stresu un regulē sirds ritmu. Mazina dusmas un aizkaitinājumu, līdz pret cirkulācijas traucējumiem, tuvredzību. Spēcina kājas, locītavas un muskuļaudus. Palīdz pie plaušu, aknu, sīnusu un sirds (arī asinsspiediena) kaitēm. Piemīt pretiekaisuma efekts. Pazemina holesterīna līmeni, stimulē vielmaiņu, normalizē miegu, uzlabo redzi.

[3]

Zaļais avanturīns: uzskata, ka zaļais avanturīns sniedz komfortu un var izdziedināt ievainotu sirdi, kā arī bloķē negatīvas vibrācijas, kas iziet no tādiem elektriskiem priekšmetiem kā televizors un dators. Zaļo avanturīnu izmanto grupās, kur nodarbojas ar dziedniecību, lai izvairītos no nelabuma, negatīvām domām un jūtām. Tāpat ar šī akmens palīdzību var panākt mieru, kad ne pa jokam ir pārņēmušas emocijas.

Izmanto veselības stāvokļa uzlabojumam pie jebkādām saslimšanām.

Enerģētikas sadzīšanas akmens, tādēļ viņa nēsāšana pie problēmām ar veselību dod labu terapeitisku efektu. Īpaši labi zaļais akmens palīdz pie nervu saslimšanām, stresiem, pie spēcīgām dvēseliskām vai fiziskām sāpēm - viņš noņem asus stāvokļus un palīdz atjaunoties. Piemīt sirds čakras anahatas vibrācijas, dziedinoši iedarbojas uz sirds-asinsvadu sistēmu, centrālo nervu sistēmu, ārstē acu saslimšanas, pozitīvi iedarbojas uz vielmaiņu un mugurkaulu. Zaļo akmeni ieteicams nēsāt iedarītu gredzenā uz zeltneša, vai kulonā tā, lai viņš atrastos iepretim sirdij vai saules pinumam.

Zaļais avanturīns palīdzēs atrast savējo ceļu dzīvē. [34]

Zaļais avanturīns - rada prieka, laimes, optimistisku noskaņojumu, veiksmes atmosfēru, noskaņo veiksmei. Uztur možu garu un prāta skaidrību, palīdz komunicēties. [20]

Krāsa Zaļa[5][4]
Cietība 7[4]
Čakra 4. sirds (Heart) Anahata[3][4][5], Aktivizē visas[3]
Vibrācija 3[3][4]
Stihija Gaiss[3], Ūdens[3], Zeme[3]
Zodiaks Jaunava (Virgo)[4], Lauva (Leo)[3], Vērsis (Taurus)[3][4], Auns (Aries)[3]
Ercengelis Ariels[3], Jofiels[3], Rafaels[3]
Enerģija Dziedināšanas[5], Laimes[5], Naudas[5]
Kaites Veselība un dziedēšana[4], Sadzīšana[4], Redze[4], Acis[4]
Emocionālā ietekme Emocionāla trauma[4], Stress[4], Stresu samazina[4], Nemiers[4], Niknums[4], Nomierināšana[4], Samazina nemieru [4], Mierināšana[4], Pārlieku jūtība[4], Pozitīva enerģija[4], Pozitīvas enerģijas palielināšanās[4], Emocionāla dziedināšana[4], Emocionālā ķermeņa attīrīšanās[4]
Garīgā ietekme Savienojums ar garīgo pasauli[4], Pārpilnība[4], Dziedināšana[4][4]
Dzimšanas akmens Augusts[5]
Minerālu klase Silikātu minerāls[4]
Ķīmiskā formula SiO2, Silīcija dioksīds ar vizlas piemaisījumiem[4]
Atradnes Brazīlija[4], Indija[4], Ķīna[4], Krievija[4]
Pašreiz pārdošanā www.litoterapija.com
Komentāri
Pievienot komentāru